Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dado Sens: Přírodní dermokosmetika pro citlivou pokožku

Přejít na sekci článku:

Dado Sens PurDerm

Dado Sens PurDerm zdroj: biooo.cz

Akné není doménou pouze puberty a adolescence. I dospělí se mohou potýkat s projevy tohoto nepříjemného dermatologického nešvaru. Řada PurDerm byla vyvinuta speciálně pro eliminaci pupínků, vřídků a černých teček na pleti všech typů. Celá řada má příjemně jemnou vůni a zanechávají pokožku osvěženou a zklidněnou. Antibakteriální efekt této řady je skryt v jemných ovocných kyselinách, které jsou doplněny zklidňujícím bisabololem a allantoinem, který má protizánětlivý účinek.

Základem péče o problematickou péči je čistění. To umí z této řady obstarat například čistící mléko. Mléko obsahuje pouze šetrné přírodní tenzidy, které pomáhají společně se srobitolem pleť hydratovat a zbytečně ji nevysušují. Po použití mléka pokračujte hloubkově čisticím tonikem. Nanesete na vatový tampónek a pokožku obličeje jemně dočistěte. Dokonale čistou pokožku dále ošetřete pomocí gelu nebo krému. Pokud vaše pokožka potřebuje více hydratace, použijte nejprve gel.

Pleťová řada PurDerm obsahuje také několik dalších speciálních produktů. Dvakrát až třikrát týdně doplňte pleťovou péči o hloubkově čisticí masku. Čisticí maska s obsahem ovocných kyselin představuje šetrný peeling, který odstraňuje odumřelé kožní buňky, otevírá a čistí ucpané póry, čímž také napomáhá lepšímu působení ostatních produktů. Lokální péče na pupínky je určená k urychlení hojení případných nedokonalostí a pupínků. Používejte kdykoliv během dne, podle potřeby. Roll-on pomáhá urychlit hojení a snižuje tvorbu flíčků a jizviček.

Péči o vaši problematickou pleť můžete navíc doplnit jedním ze dvou tónovacích krémů. Oba krémy hezky matují pokožku, kryjí nedokonalosti a sjednocují barevný tón pokožky. Díky antibakteriálním složkám tónovací krémy pomáhají předcházet pupínkům a zelený jíl navíc hojí a matuje pokožku. Světlejší verze je vhodnější pro světlou pokožku se studeným podtónem a tmavší bude vyhovovat teplejším tónům pokožky.