Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

17 kosmetických tipů a triků pro jarní období

17 kosmetických tipů a triků pro jarní období Rozzařte svou pokožku na jaro.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Pro jarní pokožku celého těla

Pro jarní pokožku celého těla zdroj: shutterstock.com

Detoxikujte. Nejen organismus a pleť, ale i svou kosmetickou taštičku. Zbavte se všech produktů, které jsou po doporučené době spotřeby, které změnily konzistenci, vůni nebo svou barvu. Zbavte se i všeho, co vám doma jenom stojí na poličce a pravidelně to nepoužíváte. Uvidíte, že se vám bude lépe žít. Tak nějak lehce a jarně.

Mažte si drsná místa. Postupně začínáme odhazovat oblečení a ukazujeme pořád víc a víc kůže. Ale počasí je často přeci jen ještě studené, ruce, lokty nebo kolena odhalená v jarní sukni jsou často vysušené a drsné. Zamilujte se do bambuckého másla. Stačí malé množství hutného bambuckého másla aplikovat jednou denně na tato místa a dočkáte se jemné a hladké pokožky, kterou se nebudete stydět odhalit.

Zbavte se všech chloupků. Myslete na holé nohy už dneska a vrhněte se na první letošní depilaci. Sáhněte nejlépe po přírodním vosku, ten vás zbaví všech nechtěných chloupků. Navíc s depilačními proužky Acorelle budete mít hotovo raz dva a taky krásně voní.

Opalte se. Sluníčko ještě pořádně nesvítí, ale lehce opálené nohy už ukazujeme. Jak to? Protože máme samoopalovací krémy. Teď na jaře nejlépe smíchejte vaše oblíbené tělové mléko s opalovacím krémem v poměru 1:1. Taková směs pokožku hydratuje a vyživuje a zároveň ji dodává lehký odlesk slunce bez flekatění.

Vyloupněte se. Při používání opalovacího krému nezapomínejte pravidelně používat i tělový peeling. Ten jemně obrousí suchou pokožku a nechá ji zazářit. Navíc opalovací krém pak nebude flekatět, ale vytvoří na první namazání jen jemně zlatavou barvu.