Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

17 kosmetických tipů a triků pro jarní období

17 kosmetických tipů a triků pro jarní období Rozzařte svou pokožku na jaro.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Pro líčení v paprscích jarního sluníčka

Minerální makeup zdroj: shutterstock.com

Dejte obličeji barvu rtěnkou. Nejlepší jarní barvy jsou ty zářivé. Růžové, oranžové, korálové, jásavě červené nebo pastelově růžové. Nic neřekne o dobré náladě a jarním počasí víc než zářivá rtěnka a úsměv na rtech. Navíc pak můžete klidně ubrat na líčení očí, takže si ráno vlastně i můžete přispat.

Opalovací krém s barvou. Tónovací opalovací krém s barvou pleť ochrání před sluníčkem a navíc nahradí i ráno make-up. Ať už sáhnete po opalovacím krému s tónovacím efektem, nebo po některém z BB a CC krémů, tak určitě neprohloupíte. Pleť sjednotíte, rozzáříte a navíc ochráníte před sluníčkem.

Tvářenka a bronzer. Chcete dodat tváři barvu jako od sluníčka? Zkombinujte bronzer s tvářenkou. Bronzer naneste na tváře místo tvářenky, na nos a bradu, můžete i na čelo. Pokožka tam bude působit opáleným dojmem. Na tváře pak přidejte ještě něco málo barvy z korálové nebo teplejší červené tvářenky. Iluze opálení a zdravé jasné pokožky tak bude perfektní.

Odlehčete. Stejně jako vyměníte na jaro pleťový krém, tak je dobré vyměnit i makeup. Místo olejových základů vybírejte ty s Aloe vera nebo sáhněte rovnou po minerálním make-upu. Zbytečně tak nebudete zatěžovat pleť a podporovat ji v nadměrné mastnotě.

Přepudrujte. Minerální make-up je skvělý nejen pro zakrytí nedostatků a použití jako make-up. Skvěle poslouží i jako fixační pudr s lehkým krytím. Použijte minerální make-up jako pudr na svůj oblíbený krémový make-up nebo BB krém. Získáte tak bezchybné krytí nedostatků a nepřekonatelnou výdrž líčení i v teplém počasí.

Sáhněte po krémových konzistencích. Krémová tvářenka nebo krémový bronzer dodají tvářím nejen barvu, ale zároveň zachovají mladistvý a rozzářený jarní vzhled. Po nanesení barvy budou tváře zvýrazněné a s lehkými odlesky. Navíc krémové konzistence mají i pečující efekt. A můžete je použít i místo rtěnky.

Související produkt
Minerální bronzer 341 Golden Copper 15 g náplň
ZAO / 385 Kč
Minerální bronzer ve formě náplně snadno vložíte do původního obalu. Světlý zlatavý odstín je vhodný zejména pro bledou pokožku a dodá jí rozzářený vzhled.
Detail produktu