Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Á Bé Cé Dé s olejem!

Á Bé Cé Dé s olejem! Vyberte si masážní olej podle abecedy.
Hana Bartušková
4,0 5
1

Á Bé Cé Dé s olejem! zdroj: shutterstock.com

Olej je taková jednoduchá věc a přitom tak užitečná. Olej je pomalu na všechno. Pleť, vlasy, tělo, ruce. Cokoliv, kdykoliv, jen si stačí vybrat ten nejlepší rostlinný olej právě pro vás. Na výběr je toho tolik. Od (ne)obyčejného kokosového až po ty méně časté, jako je pupalkový nebo makadamiový. Nebo rovnou nějakou směsku s éterickými oleji a mimořádnými pečujícími účinky. Tak jaký masážní olej je ten váš? Vybírejte třeba podle abecedy.

Přejít na sekci článku:

A jako ach to tak krásně voní

A jako ach to tak krásně voní zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Vůně je důležitá. S vůní si spojujeme relaxaci a odpočinek. S vůní máme spojené zážitky. S vůní se potkáváme každý den. Krásně voní čerstvě upečený koláč. Čerstvě voní právě spadané listí. A na Vánoce se těšíme se zapálenou svíčkou. Prostě vůně jsou kolem nás každý den. Užijte si dokonale vůně u vás doma a přidejte jednu do koupelny. S masážním olejem od Weledy.

Tělové oleje od Weledy obsahují jen čisté rostlinné oleje pro dokonalou péči o pokožku. A ty nejčistší a nejvoňavější éterické oleje, které vám provoní... koupel, pokožku, celý byt, čerstvě oblečené pyžamo i koupelnu. Jaké vůni dáte přednost?

Pokud hledáte květinovou vůni, tak určitě sáhněte po verzi s růží. Jemná damascenská růže navíc dodává nejen lehkou květinovou vůni, ale také pečuje o namáhanou stárnoucí pokožku. Růže revitalizuje a obnovuje přirozenou krásu. Navíc svou vůní pomáhá i uklidňovat mysl. Chcete spíš něco výraznějšího a čerstvějšího? Zkuste olej s citrusy. Svěží vůně vám dodá energii a naladí vás do nového dne.