Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Á Bé Cé Dé s olejem!

Á Bé Cé Dé s olejem! Vyberte si masážní olej podle abecedy.
Hana Bartušková
4,0 5
1

Přejít na sekci článku:

B jako bolí mě záda

B jako bolí mě záda zdroj: shutterstock.com

A masážní oleje se nejmenují masážní jen tak. Bolí vás záda? Bolí vás svaly? Potřebujete uvolnit napětí? Použijte oleje k jejich původnímu účelu. A poproste doma o večerní masáž. Na bolavé svaly nejlépe funguje masážní olej s arnikou. Arnikový extrakt totiž pomáhá uvolňovat svalové napětí, regeneruje a ulevuje od bolesti. Navíc má i protizánětlivý účinek a působí proti vzniku křečových žil. Prokrvuje a podporuje pružnost nejen svalů ale i pokožky.

Nebolí vás svaly ale samotná pokožka? Je suchá, napnutá a podrážděná? To nevadí, Weleda má řešení i pro vás. Výživný olej s rakytníkem pečuje o pokožku silou přírodního vitaminu C v rakytníkovém oleji a výživným sezamovým olejem. Pěstící olej tak posiluje pokožku, pomáhá jí regenerovat se, dodává antioxidanty a pomáhá předcházet předčasnému stárnutí. Pro jemnou a hebkou pokožku na to jděte prostě s rakytníkem. Je vhodný i pro citlivou a suchou pleť.