Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Á Bé Cé Dé s olejem!

Á Bé Cé Dé s olejem! Vyberte si masážní olej podle abecedy.
Hana Bartušková
4,0 5
1

Přejít na sekci článku:

D jako dokonalá pleť

D jako dokonalá pleť zdroj: shutterstock.com

Dokonale jemné pleti na celém těle dosáhnete s pravidelnou péčí. Co vlastně pokožka potřebuje? Šetrně umýt a důkladně hydratovat. Potřebujte s hydratací pomoct? Hlavně teď během podzimních plískanic a během prvních ranních mrazíků? Pomozte si s výživnými oleji. Mezi ty nejvýživnější u Weledy patří pupalkový a granátový. Oba dva jsou určeny především pro starší nebo suchou pleť. Mají totiž revitalizační a výrazně regenerační účinky. Přitom jsou tak jemné, že je můžete namazat i na tu nejcitlivější pokožku.

Pro náročnou pokožku doporučujeme určitě pupalkový revitalizační olej. Ten totiž obsahuje pupalkový olej, který slouží jako výživný zázrak a uspokojí i tu nejnáročnější pokožku. To ale není vše. V revitalizačním oleji jsou i další výživné olejové bomby. Jako třeba rakytníkový, makadamiový nebo jojobový. Ty jsou tak výživné, že vaše suchá pokožka už nebude chtít jiné.