Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co si počít s pletí, když má kocovinu?

Co si počít s pletí, když má kocovinu? Zatočte se svou kocovinovou pletí.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Zamaskujte to

Zamaskujte to zdroj: shutterstock.com

No a pokud nemáte to štěstí a přes den musíte i s kocovinou vyjít mezi lidi, tak to taky zamaskujte. Make-upem. Vašim nejlepším pomocníkem bude korektor. Než ale začnete maskovat, tak určitě věnujte pozornost důkladnému čistění a následné hydrataci pleti. Ráno pleť umyjte, nejlépe peelingem, poté tonizujte, dejte nejlépe sérum s vitaminem C nebo E a poté hydratační krém. Make-up volte spíš krémové konzistence, podpoříte tak hydrataci pleti. A hlavně nezapomeňte na korektor.

Problémem pleti s kocovinou jsou často totiž kruhy pod očima, které odhalí na první pohled, že v noci jste toho moc nenaspali. A tak rozhodně zamaskujte tmavé kruhy odpovídajícím korektorem. Kromě něj pak budete potřebovat ještě tvářenku a rozjasňující pudr. Tvářenka vrátí zašedlé pleti trošku zdraví do tváří. Zatímco pudr dokáže rozjasnit a projasnit unavenou pleť.

BIOOO tajná kocovinová zbraň? Multilíčidlo od Lavery na tváře a rty a Tekutý rozjasňovač od ZAO. Díky krémové konzistenci dodají vaší pleti barvu a lesk a navíc nevysušují.