Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co si zabalit na dovolenou

5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Do letadla

Do letadlazdroj: shutterstock.com

Myslete na svoji pleť i při cestě do vytouženého dovolenkového cíle. Obzvlášť v letadle pleť značně trpí. Vysušuje a zcitlivuje ji klimatizace, nedělá jí dobře náhlá změna teploty při vystupování a nastupování a nehezky se na ní může podepsat i změna časového pásma. Do příručního zavazadla, které si vezmete s sebou na palubu, si proto přibalte přípravky, které se o vaši pleť už postarají. Pamatujte však na bezpečnostní nařízení, aby celkový objem tekutých přípravků nepřesáhl 1 litr a pořiďte si na ně také průhlednou kosmetickou taštičku.

Hydratace: důležité je zavodnit pleť zevnitř i zvenčí. Pijte proto dostatek vody a pleť pravidelně zavlažujte a osvěžujte dávkami pleťové květové vody. Levandulová Nobilis Tilia navíc zklidní případná podráždění. Spa Magic denní hydratační krém z mrtvého moře dodá potřebnou závlahu a doplní také ztracené minerály. Můžete jej také nanést ve větší vrstvě jako masku. Ostatně podobně to praktikuje většina modelek při dálkových letech – nanese na pleť ve větší vrstvě krém nebo přímo masku a po nějaké době pohodlně setře vlhčenými ubrousky. Takže pokud v letadle zahlédnete podivínku se zeleným nebo jinak barevným obličejem od masky, možná je to zrovna náhodou světoznámá topmodelka ☺! Nezapomínejte ani na péči o rty. Popraskané a loupající se rty nejen, že nevypadají dvakrát esteticky, ale ani byste si kvůli jejich bolestivosti dovolenou pořádně neužila.

Další vychytávky: pro vyrovnání tlaku v zalehlých uších žvýkejte při startu a při přistávání žvýkačky. Ty s mastichou vám navíc pomůžou od případné nevolnosti. Od bolesti zad z dlouhého sezení vám uleví vlněný polštářek Batex ve tvaru podkovy.

Související produkt
Denní hydratační krém z Mrtvého moře 75 ml
Spa Magik / 275 Kč
Denní hydratační krém je přírodní krém pro každodenní použití. Obsahuje minerály z Mrtvého moře, které pokožku zjemňují, omlazují a zanechávají svěží a hebkou.
Detail produktu