Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co si zabalit na dovolenou

Co si zabalit na dovolenou Kosmetické tipy pro cestování kamkoliv.
Jana Konečná
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Na festival

Na festival zdroj: shutterstock.com

Na festivalech panují podobné podmínky jako na výšlapech v přírodě – málo místa v batohu, nepohodlí ve stanu a bojové hygienické podmínky. Výhodou je, že se zůstává na jednom místě a člověk si tak může dovolit zabalit s sebou přece jen trochu víc věcí. Navíc na rozdíl od kempování ve volné přírodě se člověk dostane do kontaktu s mnohem větším množstvím lidí a alespoň minimalistické líčení je proto nutnost. Kdy jindy se však na líčení vyřádit a zaexperimentovat se svým vzhledem, než na letních festivalech?

Líčení: pro jednoduché líčení vytvořte podklad Tónovacím fluidem Moonflower od Mádary, bezvadně pleť sjednotí, prozáří a zároveň o ni pečuje bez toho, aby na ní vytvářel nepřirozenou masku či ucpával póry. Řasenka Dizao řasy přirozeně zvýrazní a díky obsaženému karnaubskému vosku na nich vydrží celý den, bez toho aniž by žmolkovala nebo se stírala. Rty přetřete barevným balzámem Dizao, který jim dodá lehký barevný nádech a lesk a zároveň je obsažená rostlinná másla a oleje vyživují a hydratují. Tváře jako políbené od sluníčka vám vykouzlí minerální bronzer, který se navíc z místa nehne po celý den. Jednoduché, přirozené a minimalistické líčení můžete rozbít pořádnou divočinou ve vlasech a na nehtech. Vlasy si můžete s pomocí barevných pigmentů Faran nabarvit na libovolnou barvu. Fungují na podobném principu jako aktuálně velmi populární barevné křídy na vlasy. I do podkladového laku přidejte trochu barevného pigmentu Faran, odvažte se třeba s perleťově modrým očním stínem Sky Blues nebo s pastelově zeleným Deep forest.

Odlíčení a čištění: čisticí pleťové mléko 2v1 Basis Sensitiv od Lavery zvládne pleť odlíčit i vyčistit, je vhodné pro velmi citlivou i alergickou pleť a hravě si poradí i s řasenkou.

Šampon a sprchový gel: suchý šampon odsaje z vlasů přebytečnou mastnotu a zároveň jim dodá i pořádný objem a nadzvedne je u kořínků. Ideální, když vám už pro stylingový přípravek nezbylo v baťůžku místo. Sprchový olej Saloos Intimia šetrně umyje pokožku celého těla a nezanedbá ani intimní hygienu, ke které je původně určený. Zároveň pleť vyživí a jedna lahvička vám tak nahradí tři přípravky – sprchový gel, intim gel i tělové mléko.