Co si zabalit na dovolenou

5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Na festival

Na festivalzdroj: shutterstock.com

Na festivalech panují podobné podmínky jako na výšlapech v přírodě – málo místa v batohu, nepohodlí ve stanu a bojové hygienické podmínky. Výhodou je, že se zůstává na jednom místě a člověk si tak může dovolit zabalit s sebou přece jen trochu víc věcí. Navíc na rozdíl od kempování ve volné přírodě se člověk dostane do kontaktu s mnohem větším množstvím lidí a alespoň minimalistické líčení je proto nutnost. Kdy jindy se však na líčení vyřádit a zaexperimentovat se svým vzhledem, než na letních festivalech?

Líčení: pro jednoduché líčení vytvořte podklad Tónovacím fluidem Moonflower od Mádary, bezvadně pleť sjednotí, prozáří a zároveň o ni pečuje bez toho, aby na ní vytvářel nepřirozenou masku či ucpával póry. Řasenka Dizao řasy přirozeně zvýrazní a díky obsaženému karnaubskému vosku na nich vydrží celý den, bez toho aniž by žmolkovala nebo se stírala. Rty přetřete barevným balzámem Dizao, který jim dodá lehký barevný nádech a lesk a zároveň je obsažená rostlinná másla a oleje vyživují a hydratují. Tváře jako políbené od sluníčka vám vykouzlí minerální bronzer, který se navíc z místa nehne po celý den. Jednoduché, přirozené a minimalistické líčení můžete rozbít pořádnou divočinou ve vlasech a na nehtech. Vlasy si můžete s pomocí barevných pigmentů Faran nabarvit na libovolnou barvu. Fungují na podobném principu jako aktuálně velmi populární barevné křídy na vlasy. I do podkladového laku přidejte trochu barevného pigmentu Faran, odvažte se třeba s perleťově modrým očním stínem Sky Blues nebo s pastelově zeleným Deep forest.

Odlíčení a čištění: čisticí pleťové mléko 2v1 Basis Sensitiv od Lavery zvládne pleť odlíčit i vyčistit, je vhodné pro velmi citlivou i alergickou pleť a hravě si poradí i s řasenkou.

Šampon a sprchový gel: suchý šampon odsaje z vlasů přebytečnou mastnotu a zároveň jim dodá i pořádný objem a nadzvedne je u kořínků. Ideální, když vám už pro stylingový přípravek nezbylo v baťůžku místo. Sprchový olej Saloos Intimia šetrně umyje pokožku celého těla a nezanedbá ani intimní hygienu, ke které je původně určený. Zároveň pleť vyživí a jedna lahvička vám tak nahradí tři přípravky – sprchový gel, intim gel i tělové mléko.