Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Krásná pleť potřebuje extra péči!

Krásná pleť potřebuje extra péči! Všem typům pleti je důležité alespoň jednou za čas dopřát hloubkovou očistu i bohatou výživu.
Martina Koubová
4,8 5
5

Přejít na sekci článku:

Normální pleť

Přírodní kosmetika nové doby zdroj: shutterstock.com

Abyste si mohli užívat benefitů téměř bezproblémové normální pleti co nejdéle, pravidelně se jí odvděčte nějakou tou extra péčí navíc. Normální pokožka se zdá být nenáročná, ale díky pravidelnému jemnému čištění si svou krásu a zdraví udrží ještě déle. Navíc, peeling, maska či sérum sjednotí a projasní její barvu, eliminují viditelnost pleťových pórů a sníží výskyt černých teček.

Pro sjednocení a projasnění barevného tónu pleti je vhodný pravidelný jemný peeling například s obsahem perliček z jojobového vosku či drtě z olivových pecek. Tyto přírodní exfoliační částečky šetrně odstraní suché pleťové buňky, zlepší prokrvení pokožky a tak podpoří její zdravý pěstěný vzhled. Kromě toho, peeling uvolní nečistoty usazené hluboko v pórech a eliminuje tak jejich viditelnost. Potřebám normální pokožky vyhovuje i enzymatický peeling s obsahem ovocných kyselin, které pleť šetrně vyčistí a prozáří její barvu.

1-2x týdně je vhodné normální pleti dopřát zvýšenou dávku hydratace v podobě masky či výživného séra. Koncentrované účinné látky pokožku projasní, napomohou rychlejší regeneraci a vyrovnají barevný tón pleti. Normální pleť se nemusí bát produktů s obsahem čistícího jílu, Aloe vera, bambuckého másla, ale také výtažků ze zeleného čaje. Všechny tyto látky jsou bohaté na množství antioxidantů, které pleť chrání před známkami předčasného stárnutí a dodávají tak pleti zdravý vzhled. Stejně tak sérum pro normální pleť by mělo obsahovat množství antioxidantů, vitaminů a hydratačních látek.

Související produkt
7 Herbs maska na obličej a dekolt 100 ml
Martina Gebhardt / 749 Kč
Maska bohatá na bylinné výtažky pečuje o unavenou namáhanou pleť, chrání ji před vysušením a dodává jí celkovou vitalitu.
Detail produktu