Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Levandule - fialový zázrak z Provence

Levandule - fialový zázrak z Provence Levandule je nejoblíbenější a nejčastěji používaná rostlina jak pro svoji vůni, tak účinky.
Renata Ježková
4,0 5
5

Přejít na sekci článku:

Levandulová péče

Levandule zdroj: shutterstock.com

Pokud vám to bude stále málo a potřebujete zharmonizovat ještě daleko více a lépe, pokračujte v levandulové péči i po koupeli. Ceano tělový krém je obohacen avokádovým olejem a gelem aloe vera, takže pokožku vyživí, hydratuje a zjemní, aniž by zanechával mastný povlak. Péči o pokožku po koupeli bychom nikdy neměli podceňovat, protože bez ohledu na to, jak výživné přísady do sprchy či koupele použijeme, teplá voda pokožku vždy trochu namáhá a vysuší, takže následná péče rozhodně není zbytečná, tím spíše na sklonku léta, kdy byla kůže namáhána i sluníčkem. Pravidelná péče a hydratace vám také pomůže uchránit opálení delší dobu.

Potřebujete-li výživu, která je efektivní, ale zároveň skutečně lehoučká, navíc ve stylově fialovém obalu, sáhněte rozhodně po tělovém mléku Dr.Bronner. Přestože je složené převážně z olejů (avokádový, jojobový, kokosový, konopný), jeho konzistence je úžasně lehká a uživatelsky příjemná. Chcete-li využít všech benefitů rostlinných olejů, ale zároveň pokožku nezatížit, péči odbýt rychle, ihned se obléknout a někam běžet, je toto mléko přesně pro vás.

Pak už si stačí vzít jen trochu vůně s sebou v podobě kuličkového deodorantu Faran, který neobsahuje nic, co není absolutně “zelené”, zato obsahuje spoustu věcí, které v jiných deodorantech najdete jen těžko - aloe vera, mořskou sůl, extrakt ze zeleného čaje, hřebíčkový a čajovníkový olej. Díky tomu vás nejen ochrání před nepříjemným pachem, ale zároveň o citlivou pokožku v podpaží pečuje. Což naprosto není od věci, neboť to je část těla, která je kvůli častému holení či depilaci velmi namáhaná a křehká, navíc se v těchto místech nacházejí lymfatické uzliny, takže bychom měli být o to pozornější k tomu, co používáme.

Související produkt
Tělové mléko Lavender Coconut 240 ml
Dr. Bronner's / 509 Kč
Tělové mléko s uklidňující vůní levandule je plné přírodních olejů vysoké kvality, které podpoří hydrataci pokožky, skvěle ji vyživí i zklidní případné podráždění.
Detail produktu