Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Má levandulová

Má levandulová zdroj: shutterstock.com

Levandule je symbolem jižní Francie a oblasti Provence. Levandulové fialové lány omamně voní a v horkém vzduchu lákají nejen hmyz ale také turisty. Svazek sušené levandule je skvělý suvenýr a vzpomínka na francouzskou dovolenou. Ale levandule je skvělá i v kosmetice. Levandulí můžete provonět svou koupelnu, vlasy i pokožku celého těla.

Přejít na sekci článku:

Levandule uvolňuje

Levandule uvolňuje zdroj: shutterstock.com

Levandule je aromaterapeutický poklad. Její vůně uvolňuje, uklidňuje, pomáhá odbourávat stres, a levandule tak funguje jako přírodní zklidňující prostředek. Pomáhá s relaxací a navrací duševní rovnováhu. Jemná vůně levandule v kosmetice vás uklidní a také opět přenese na sluncem rozpálené pláně a připomene vám ty letní dny plné klidu.

Relaxovat zkuste třeba s krémovou kuličkou Ceano. V horké koupeli vás obklopí jemná květinová vůně, která pomůže mysli uvolnit se po dlouhém náročném dni. V kuličce najdete lístky levandule a dále pak rostlinné oleje i přírodní másla. Kulička nejen krásně voní, ale také pečuje o pokožku, hydratuje a vyživuje. Uvolnění přinese i voňavá sprcha se sprchovým gelem Faran. Ten kromě levandulového oleje obsahuje Aloe vera, rostlinný glycerin a jojobový olej, které poskytují pokožce ochranu před vysušením a dehydratací. Aloe vera navíc podporuje regeneraci a pomáhá pečovat o pokožku už při sprchování.

BIOOOtip: Nechcete svou koupelnu zahlcovat lahvičkami nové kosmetiky, ale levandulový olej a hlavně jeho vůni milujete? Zkuste jen čistý levandulový esenciální olej. Ten můžete přidat nejen do aromalampy pro jemnou vůni, ale také třeba rovnou do horké koupele pro intenzivnější relaxaci v horké lázni. Pár kapek do masážního oleje nebo tělového mléka zase dodá vůni vaší každodenní starostlivosti o pokožku.

Související produkt
Krémová kulička do koupele levandule 50 g, 1 ks
Ceano Cosmetics / 62 Kč
Krémová koupelová kulička se sušenými kvítky levandule promění koupel v nevšední zážitek. Kulička má kvalitní složení plné olejů a másel, bude pečovat o pokožku i o vaše smysly.
Detail produktu