Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Má levandulová

Přejít na sekci článku:

S levandulí ve vlasech

S levandulí ve vlasech zdroj: shutterstock.com

Levandulový olej je výborný i pro péči o vlasy. Je dostatečně jemný, takže je vhodný i pro citlivou pokožku hlavy. Levandule dezinfikuje, bojuje proti drobným poraněním hlavy, šetrně čistí, působí i proti lupům a rychle se mastícím vlasům. Vůně levandule se navíc vlasů drží a voní ještě následující den.

Na citlivé vlasy je určené i levandulové univerzální mýdlo od Dr.Bronner’s. Hlavně pokud máte jemné vlasy a citlivou pokožku hlavy, určitě ho přibalte s sebou do kosmetické taštičky na dovolenou. Bronner vám nejen umyje vlasy, ale poslouží i jako sprchový gel nebo mýdlo na ruce. Je vhodné i pro péči o aknetickou pokožku, čistí důkladně pleť bez zbytečného vysušování a působí proti pupínkům i černým tečkám.

Související produkt
Tekuté universální mýdlo ALL-ONE!, Lavender 60 ml
Dr. Bronner's / 131 Kč
Univerzální mycí a čisticí prostředek s vůní levandule nalezne své využití při péči o pokožku, vlasy a zuby i při úklidu celé domácnosti. A oceníte ho také na cestách!
Detail produktu