Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Najděte svůj ideální pleťový krém

Najděte svůj ideální pleťový krém Správně vybraný pleťové krém je základ péče o pleť.
Renata Ježková
3,8 5
4

Přejít na sekci článku:

Duše v lahvičce

Duše v lahvičce zdroj: shutterstock.com

Ale nejsou to jen ingredience nebo jejich účinky, co nás může při výběru ovlivnit. Pryskyřice masticha má mnoho skvělých vlastností, je hojivá, antibakteriální, má skvělé účinky na podrážděnou nebo ekzematickou pleť, ale co je na ní ještě zajímavější, je to, že s těmito vlastnostmi je k nalezení jen na jednom místě na světě. Jste sběratel kuriozit, milujete limitované edice čehokoliv nebo se na dovolené pídíte po něčem zaručeně místním a originálním? Pak je krém Mastic spa pro vás to pravé. Navíc nádherně voní.

Ale možná jste esoterik, který žije víc ve své vlastní realitě než v té objektivní (která stejně neexistuje, ale nikomu to neříkejte), vyrostli jste na Platónovi, Freudovi a Jungovi a ze všeho nejraději podnikáte výlety do hlubin svojí vlastní duše. A tam můžete ale potkat všemožné věci. Takže není od věci vědět, že sérum Xingu značky Santaverde obsahuje šťávu ze zeleného oplodí kešu ořechů, což je stejná ingredience, ze které se vyrábí homeopatický lék používaný k přijetí a integraci vlastního stínu. A to se při cestách po vlastní duši rozhodně hodí.

Nerozumíte ani slovu z předchozího odstavce, protože chcete prostě jen dobře vypadat? Zatraceně dobře vypadat! Protože s ničím jiným než s tím nejlepším se prostě nesmíříte! A ať je to jednoduché a rychlé. Tak pro vás tu je péče od značky S5. To nejlepší a nejúčinnější z pěti extrémních biotopů v extrémně uživatelsky příjemných texturách v extrémně jednoduchých krocích. Přírodní kosmetika je totiž nejen účinná, ale i zábavná. Všechny účinné látky jsou dostatečně jemné na to, aby prospěly, měly výsledky, ale nikomu neublížily. S konvenční kosmetikou si rozhodně tolik nevyhrajete. Zkuste si namazat normální krém proti akné na pleť podrážděnou nějakou alergií a skončíte na dermatologii. A pak zkuste totéž s cedrovým olejem. Zklidníte nejen alergii, ale i duši a majitel s akné vám ani nevynadá, protože při spotřebě pár kapek denně si ani nevšimne, že ho použil i někdo jiný. Přírodní kosmetika není přátelská jen k životnímu prostředí. Je přátelská především k nám.

Související produkt
Xingu Age perfect pleťové sérum 30 ml
Santaverde / 2624 Kč
Pleťové sérum dodává zralé pokožce potřebnou výživu a hydrataci, působí proti vzniku vrásek a eliminuje negativní účinky slunečního záření.
Detail produktu