Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Podle nosa poznáš kosa, podle rukou věk

3,4 5
7

Přejít na sekci článku:

Luxus má jméno Martina Gebhardt

Luxus má jméno Martina Gebhardtzdroj: shutterstock.com

Ale možná vám to je pořád málo. Potřebujete pro svoje ruce to nejlepší. Tak tady to je. Značka Martina Gebhardt nabízí ucelenou řadu péče o ruce a jako u všeho této značky se jedná o skutečný nadstandard. A co že je na ní tak skvělé?

  • Ingredience pocházejí z biodynamického pěstování, takže jejich výživný a regenerační potenciál a schopnosti jsou daleko vyšší, v podstatě se často jedná skoro o léčebné vlastnosti i u těch nejběžnějších rostlin.
  • Produkty neobsahují glycerin.
  • Většina obsahuje spagyrické esence, které výrazně zvyšují účinky přípravku a také zlato a stříbro, které mají silně regenerační vlastnosti.
  • Obsahují velké množství rostlinných extraktů, jejichž vzájemné působení činí produkty daleko účinnějšími než je běžná kosmetická produkce.

Heřmánkový krém na ruce je pak pro vaše ruce skutečným balzámem. Slunečnicový olej možná nevypadá jako top ingredience, ale v prvotřídní kvalitě, kterou biodynamické zemědělství a certifikát Demeter zaručují, je to něco trochu jiného než vídáme na pultech obchodů. Má skvělé regenerační schopnosti a vysoké množství vitaminu E a nenasycených mastných kyselin a přestože není příliš mastný, dokáže pokožku velmi dobře chránit. Díky lanolínu a včelímu vosku je pokožka rukou chráněna dlouhodobě a výtažky z heřmánku, řebříčku nebo kořene černého bezu dodávají potřebnou výživu a podporují regeneraci pokožky. Růžová voda, spagyrická esence z heřmánku, zlato a stříbro pak přispívají ke zjemnění pokožky a posilují její obranyschopnost.

Pokud by vám ale krém přece jen byl moc hutný, můžete si jej nechat jako noční péči a na den zvolit jeho odlehčenou verzi ve formě mléka. Složení je lehčí a méně vydatné než u krému, ale regenerační vlastnosti zůstávají zachovány. Praktické 100ml balení s pumpičkou je potom ideální společníkem na psací stůl, kde vám bude připomínat, že i když třeba zrovna pracujete hlavou, tak nemáte zapomínat ani na ruce. A protože ruce mají jednu velmi citlivou oblast a tou je kůžička kolem nehtů a nehtová lůžka, tak není od věci pořídit si speciální olejíček, který o ně pečuje. Olejíček nejen změkčuje kůži, hojí záděry a předchází dalším, ale také podporuje zdravý růst nehtů, jejich pevnost a omezuje lámavost. Je vhodnější jako noční péče, ale při pečlivém vmasírování je možné jej použít i kdykoliv během dne, neboť praktické kapátko umožňuje precizní dávkování a vy tak můžete ošetřit pouze to, co aktuálně potřebujete.

Jak se vám článek líbil?