Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Připravit, pozor... jedeme na hory

Připravit, pozor... jedeme na hory Na horách buďte připravení.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Připravit, pozor... jedeme na hory zdroj: shutterstock.com

Sníh nám sice ve městech moc dlouho nevydržel, ale na horách je sezona v plném proudu. Takže je nejvyšší čas vyrazit na lyže.

Zimní dovolená je skvělá, kombinuje totiž sport, čerstvý horský vzduch, požitek z teplého svařáku v hospodě na svahu a horské sluníčko. Správná lyžovačka to má všechno. A tak se sbalte chytře a buďte připraveni!

Přejít na sekci článku:

Připravte se na pobyt

Připravte se na pobyt zdroj: shutterstock.com

Až se budete balit, tak začněte standardním cestovním vybavení. Ať už jedete kamkoliv, tak vždycky se budete potřebovat něčím umýt a namazat. Balte na hory multifunkčně a minimalisticky, ušetříte tak v zavazadle místo pro ještě jeden pár teplých ponožek a náhradní rukavice, které se vám budou určitě hodit. Pro základní denní i noční péči vám bude stačit málo.

Jako první zabalte univerzální mýdlo od Dr.Bronner’s. Využijete ho jako sprchový gel, místo šamponu na vlasy, můžete s ním i čistit pleť. Některé varianty poslouží klidně i jako zubní pasta. A v potřebné chvíli budete připraveni si třeba i něco menšího přeprat.

Jako druhý si sbalte zklidňující regenerační krém od Martiny Gebhardt. Ten vám poslouží jako základní denní krém pro hydrataci, ale také jako zklidňující noční krém pro regeneraci a obnovu pleti. A že se jmenuje Summer Time? Ale to jen kvůli tomu, že skvěle funguje na pokožku podrážděnou sluncem. Takže se připravte na horské sluníčko a po celodenním lyžování a sluncem zalitém odpoledni pleť zklidněte.

A samozřejmě nezapomeňte na zubní pastu. Pro dokonalou péči o zuby a dutinu ústní vám tento týden na prodejně ke každé pastě Argital přibalíme i malé balení ústní vody. Jako stvořené na cestování. Přírodní složení pasty Argital je jemné a nedráždí ani citlivý chrup, ale dokáže je velmi efektivně vyčistit. Osvěžuje dech, a tak se nemusíte bát se při večerní zábavě přiblížit k tomu fešákovi, co jste potkala na svahu.