Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Připravit, pozor... jedeme na hory

5.0 5
1

Přejít na sekci článku:

Pro extra přípravu

Pro extra přípravu zdroj: shutterstock.com

Pobyt na horách, ale není jenom o sněhu a lyžování. Je to taky teplý svařák v baru u lanovky a ještě teplejší grog v baru nahoře na kopci. A taky o sluncem zalitých kopcích a té skvělé vyhlídce, které se dočkáte na konečné stanice lanovky. A nesmíme zapomenout na noční společenský život. Na horách to totiž žije. A tak se připravte na to nejlepší i nejhorší a připijte si grogem na zdraví.

Dezinfekční sprej na ruce budete potřebovat, ať už na svahu nebo večer v baru. Přeci jenom na horách často bývá vybavení tak nějak provizorní. Takže s dezinfekčním sprejem si můžete být jistí, že ruce budete mít vždycky čisté.

Pro nadstandardní péči o ruce si pořiďte zase balzám na ruce od Martiny Gebhardt. Ruce v zimě totiž často trpí chladem a mrazem. Stejně tak jim uškodíte, až sundáte rukavice a ohřejete si ruce o teplý hrneček. Ruce budou vysušené, dehydratované, popraskané. Výživný heřmánkový krém dokáže po namazání zklidnit a vyživit namáhanou pokožku, zároveň ji ochrání proti dalšímu poškození.

Pro každý případ a jakýkoliv problém si potom přibalte vysoce hojivý krém s propolisem od Martiny Gebhardt. Krém nejen regeneruje, ale také posiluje. Využijete ho na pleť, na ruce a nehtová lůžka, na popraskanou pokožku, na namrzlý nos nebo i na rty.