Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Krém na ruce a nehty 2v1 Lavera

Recenze: Krém na ruce a nehty 2v1 Lavera Krem na ruce a nehty 2v1 od Lavery je zcela organický a díky obsahu heřmánku modrého a olivového oleje spolu s avokádovým přispívá k mladistvému vzhledu pokožky. Navíc je lehký a rychle se vstřebává.
Pavlína Klaudová
5,0 5
2

Recenze: Krém na ruce a nehty 2v1 Lavera zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Najít dobrý krém na ruce je opravdu oříšek. Konvenční krémy jsou moc hutné, špatně se vsakují, zanechávají mastný pocit a obsahují různé “mňamky” z ropy. Je vůbec možné objevit nějaký opravdu dobrý krém na ruce, který bude jiný a který bude i přesto splňovat všechna očekávání, která nebývají zrovna malá? Co vlastně vy osobně chcete od vašeho krému na ruce? Přemýšleli jste o tom vůbec?

Ruce jsou naše vizitka

Ruce jsou, ať už chceme nebo ne, naší vizitkou. Pamatujeme si stisk ruky, která je nám nabídnuta při přivítání nebo když nám někdo blahopřeje. Vnímáme pevný, srdečný stisk anebo studenou, „leklou rybu“. Prostě si rukou všímáme. Líbí se nám, když je ruka hebká a příjemná na dotek, obzvláště rádi vzpomínáme na ruku maminky, která nás hladila, když jsme šli spát. Ruce potřebují péči, protože jsou dennodenně namáhány, pracují, dotýkají se lidí, které máme rádi, jsou našimi věrnými přáteli, bez kterých bychom se neobešli. Proto je velmi důležité, abychom jim věnovali veškerou možnou a co nejlepší péči. Ale jaký krém vybrat? Co třeba zkusit nějaký organický?

Je libo organický krém na ruce?

Osobně miluju olivy. Miluju olivový olej. Jsem schopná ho na sebe patlat a spořádat litry. Ale nikdy mi nevoněly olivové kosmetické vychytávky, anebo jsem prostě jen nenarazila na nějaký opravdu dobrý, s kterým bych se zatoužila spřátelit. Zcela nutně jsem potřebovala krém na ruce, které se nepříjemně loupaly a vysušovaly, až jsem narazila na olivový od Lavery. Nebo ještě lépe olivovo-heřmánkový. Heřmánek a olivy se mi zdály jako naprosto hrozná kombinace, co se týče vůně, protože nemám v lásce aroma heřmánku modrého. Ovšem tento hloupý předsudek se ukázal jako zcela mylný. Co se mi velmi líbilo, byl fakt, že je krém zcela organický.

Protože já jsem na organické kosmetice “lehký” závislák... No, o slovu “lehký” by se dalo polemizovat. ;) Ale pokud máte rádi organickou kosmetiku, chcete nejen, aby byla funkční, hezky voněla, ale také zároveň poskytovala tu nejlepší ochranu životnímu prostředí, aby po vás nezůstala velká ekologická stopa. A tak si při tom, když vidíte organický krém na ruce, který se jeví jako vaše ne moc oblíbená voňavá kombinace, řeknete: “Ale proč vlastně ne?“, načež si zkusíte čichnout. A pak následuje to, že si najdete nového kosmetického kamaráda. Nebo aspoň adepta na fajn dárky pro rodinné příslušníky a kamarády.

Recenze: Krém na ruce a nehty 2v1 Lavera

Účinné látky v Krému na ruce a nehty Lavera

Krém na ruce 2 v 1 od Lavery se honosí hned několika velmi prospěšnými složkami. Ty se mají postarat o to, aby byly vaše ruce jako z alabastru. Jedná se o léty prověřené, maximálně účinné stálice, s kterými prakticky nemůžete udělat chybu, ať už je použijete v čemkoli, pokud do výrobku zrovna nepřimícháte koktejl kdovíjakých chemikálií. Po prostudování složení prostě budete volat: “Hurá!“ a tři dny se radovat. Co se vlastně nachází v tomto krému? Je to prosté, ale účinné.

Najdete v něm avokádový a olivový olej, které jsou skvělými hydratačními a obnovujícími složkami, protože jsou bohaté na důležité vitaminy a minerály i esenciální mastné kyseliny, prospěšné vaší pokožce. Dodávají jí hebkost a vláčnost, chrání ji před dehydratací. A je úplně jedno, v jakém ročním období se nacházíme, hydratovat je potřeba pořád. Pokud k těmto olejům přidáte ještě vysoce hojivý heřmánek a vitamin E, dostanete kosmetickou bombu, které nemůžete říct ne. A proč byste to vůbec dělali? Když vitamin E je jedním z nejsilnějších bojovníků proti stárnutí pleti.

Co nabízí Krém na ruce oliva a heřmánek od Lavery?

Obecně platí, že slibem nezarmoutíš. Ale pokud ten slib není splněný, horko těžko se získává zpátky důvěra. Lavera slibuje u tohoto krému samé pěkné věci. A protože se řídím heslem důvěřuj, ale prověřuj, vrhla jsem se na něho s lehkými pochybami. První, co mě velmi mile překvapilo, byla jeho vůně. Je jemná, svěží, nerušivá, velmi dobře zkombinovaná a je úplně jiná, než na jaké jste zvyklí u olivové kosmetiky anebo samotného heřmánku. Určitě by voněla i lidem, kteří jsou zatím zvyklí na konvenční kosmetiku a mají s některými čistě přírodními věcmi čichový problém.

Co mi osobně hodně vadí na různých krémech na ruce, je jejich přílišná mastnota a špatná vstřebatelnost. A myslím, že se s tím potýká více lidí v mém okolí. Hutné, těžké krémy místo toho, aby ruce vyživily, na nich vytvoří nepříjemný mastný film, který zabrání vaší kůži, aby volně dýchala. Mnohdy se objevují v krémech hrudky, které se špatně roztírají. Olivový krém od Lavery je úplně jiná liga. Je to balzám pro váš nos i pokožku. Má velmi jemnou strukturu, která se lehce roztírá a velmi dobře, prakticky ihned se vsakuje. Je po nanesení na ruce příjemný, zjemňuje je a hojí, takže pokožka vydrží hydratovaná a jemná několik hodin, bez toho, aniž byste jej museli mít pořád v ruce.

Co osobně vnímám jako velkou výhodu pro ty, kteří opravdu do detailu řeší to, jestli byla kosmetika testovaná na zvířatech a potřebují k tomu mít nějaké razítko, je to, že má krém certifikát Vegan a Natrue. Takže si můžete být 100 % jistí, že kvůli vaší kráse nebyl týraný žádný králíček ani myš. Což vám dodá kromě krásných, hebkých rukou i dobrý pocit na duši.