Recenze: Ochranný krém na ruce Ceano

5,0 5
1

Recenze: Ochranný krém na ruce Ceanozdroj: biooo.cz

Krémy na ruce jsou prostě nutnost, a to nejenom v zimě. Každý chce přece mít hebké upravené ruce bez záděr a taky zdravé nehty. A to vyžaduje pravidelné mazání. Někomu stačí občas, ráno nebo večer, někdo potřebuje mazat sem tam i během dne. Pro mazání během dne to ale chce lehký krém, který ruce neumastí a neulepí a zároveň je dostatečně výživný a pečující.

Tenhle popis sedí přesně na Ochranný krém Ceano. Je lehký, dobře se vsakuje, nezamastíte s ním vše, na co sáhnete, a zároveň i pečuje a chrání a o to nám jde především. Jak už jsem řekla, krém má velice lehkou konzistenci a přesto je výživný díky avokádovému oleji. Ten suchou kůži na rukou zjemňuje a současně chrání před vysušením, praskáním i záděrami. Olej je navíc doplněn mangovým máslem pro ještě intenzivnější ochranu. Ochranný krém brání pokožku rukou nejenom před vysušením a popraskáním, ale i podrážděním, svěděním, pnutím… tuto vlastnost obstarávají extrakty z měsíčku lékařského a heřmánku.

Všechny krémy na ruce od Ceana jsou zabaleny do obyčejné hliníkové tuby, která ve mě ale evokuje pocit kvalitního obsahu. Sice se asi touhle tubou nebudete chlubit kamarádkám a nosit ji v kabelce ( nebo naopak ano), ale třeba na pracovním stole se bude vyjímat krásně.

Recenze: Ochranný krém na ruce Ceano

Ochranný krém je lehký co se týče konzistence i vůně. Ta je jemná, ovocná a osvěžující. Taková letní, prosluněná a šťavnatá. Dokonce mi připomíná parfém od Salvatore Ferragama Tuscan Soul. Ale zpět k podstatnějším věcem, než je vůně.

Krému stačí aplikovat málo a i v tomto množství dokáže suchou kůži příjemně zvláčnit a zjemnit. Postará se i o sušší partie rukou, zjemní mozoly a suchá nehtová lůžka. Po delším používání mi dokonce přijde, že docela úspěšně bojuje proti záděrám a takovým těm nevzhledným suchým šupinkám kolem nehtů.

Celkově shrnuto, Ochranný krém Ceano je lehký, ale přesto výživný. Ochrání ruce před vysušením i praskáním, zanechá je vyživené a jemné. A taky krásně ovocně voní. Říkejte si, co chcete, ale i tohle se přeci počítá!

Jak se vám článek líbil?