Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Tělový olej Eliah Sahil s růží

Recenze: Tělový olej Eliah Sahil s růží Ajurvédský jojobový tělový olej je vhodný pro pravidelnou péči o pokožku a její masáž ale i do koupele či na suché poškozené vlasy.
Martina Koubová
5,0 5
1

Recenze: Tělový olej Eliah Sahil s růží zdroj: biooo.cz

Mám ráda univerzální produkty s rostlinnými oleji, které můžete bez obav použít na pokožku, tělo a třeba i na vlasy. Ocením, když se můžu olejem jen tak namazat nebo jej přidat do koupele. A ještě více se mi líbí, když ten olej kromě péče i krásně voní. Přesně do téhle kategorie spadá i Ajurvédský jojobový tělový olej s růží Eliah Sahil. Pečuje o celé tělo i vlasy, můžete se s ním natřít, namasírovat celé tělo a použít jej i do koupele. A díky růžovému oleji a esenciálním olejům krásně voní.

Ajurvédský jojobový tělový olej má jednoduché a přesto skvěle výživné složení, které pečuje o pleť i vlasy. Jojobový a růžový olej. Jednoduché, čisté a přesto vysoce účinné. Navíc, tohle krátké složení bez přidaných syntetických konzervantů, emulgátorů a jiných je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou nepodráždí. Jojobový olej, de facto vosk, je svým chemickým složením velice podobný přirozenému lidskému kožnímu mazu, do pokožky se snadno vstřebává, pleť neucpává, zbytečně nezatěžuje a na pokožce netvoří takový ten nepříjemný lepivý film.

Růžový olej svým složením pečuje o pokožku a svou vůní o smysly. Růže má skvělé zklidňující a posilující účinky, pleť tonizuje, projasňuje a eliminuje viditelnost vrásek. Stejné uklidňující účinky má růže i na mysl. Obzvlášť se bude hodit ženám, pomáhá při PMS i menstruaci. Navozuje dobrou náladu, mírní deprese a úzkosti, působí mírně afrodiziakálně.

Ajurvédský jojobový tělový olej je dobře snášen všemi typy pleti, pokožku zjemňuje, zvláčňuje a zanechává ji zdravou, pružnou a vyživenou. To samé platí i o vlasech. Pomáhá zacelovat roztřepené konečky, posiluje lámavé vlasy a dodává vlasům lesk.

Recenze: Tělový olej Eliah Sahil s růží

Jak jsem těchto pečujících účinků tělového oleje využila?

  • Na tělo. Olej aplikuji na vlhkou pokožku ihned po sprše. Díky tomu se rychle vsákne, kůži neumastí a ‘nesedí’ na jejím povrchu. Zanechává pokožku vláčnou, jemnou a vyživenou. Poradí si i se suššími místy jako jsou kolena, lokty i suchá krupička na pažích.
  • Na suché ruce. Jojobový olej má skvělé regenerační schopnosti na suché ruce se sklony k tvorbě záděr a praskání nehtových lůžek. Olej nanáším buď klasicky na navlhčenou pokožku rukou nebo jej používám pouze lokálně na popraskanou kůži jako intenzivní péči.
  • Na vlasy. Moje vlasy jsou sice jemné se sklony k plihnutí a maštění, ale čím jsou delší, tím více výživy konečky vyžadují. Trochu oleje vetřu do délek suchých vlasů a vlasy ještě pročešu, aby byl olej rovnoměrně nanesený. Nechávám působit nejlépe přes noc a pak umyju jemným šamponem. Vlasy jsou lesklejší, odolnější, konečky se netřepí.
  • Do koupele. Trochu oleje přidávám přímo do teplé vody do koupele, stačí tak lžíce až dvě. Tělový olej působí jako takové dva v jednom. Pokožku vyživí a zjemní, krásně provoní. Koupel s vůní růží vás uklidní a příjemně naladí.

U tělového oleje Eliah Sahil mi vyhovuje hlavně jeho multifunkčnost. Nemusím mít několik různých produktů na tělo, na vlasy i do koupele, bohatě mi stačí jedna lahvička na všechno. Líbí se mi i jeho vůně, která je sytě růžová s lehkými nahořklými podtóny, a přesto je jemná a příjemná. Z pokožky i vlasů je cítit ještě dlouho po nanesení, takže když se ráno natřu olejem, nemusím už použít parfém.