Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

11x s moringou na věčné časy

5.0 5
2

Přejít na sekci článku:

...a 5x v kuchyni

...a 5x v kuchyni zdroj: shutterstock.com

1 Moringový olej je plný vitaminů, minerálů, stopových prvků. Dodává tělu například vitamin C, který působí proti předčasnému stárnutí. V moringovém oleji dále najdeme kyselinu listovou, fytohormony nebo chlorofyl.

2 Olej při pravidelném používání podporuje obranyschopnost a zvyšuje imunitu. Je silným antioxidantem a poskytuje tělu ochranu před působením volných radikálů a před předčasným stárnutím.

3 Moringové plody a olej jsou velmi koncentrovaným zdrojem energie, díky tomu jsou vhodné pro dodání energie kdykoliv během dne.

4 Pravidelná konzumace moringového oleje velmi dobře působí na zdraví očí, mozku, jater a ledvin. Je skvělý i jako doplněk stravy pro upravení hladiny cukru v krvi. Také uklidňuje a pomáhá upravovat spánkový režim, působí proti insomnii a dlouhodobé nespavosti.

5 Čistý moringový olej je velmi vhodný k vaření, jeho složení je podobné olivovému oleji. Je vhodný nejen pro studenou kuchyni, ale také na vaření, smažení a jinou tepelnou úpravu.