Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Aromaterapeutický horoskop – Vodnář

Aromaterapeutický horoskop – Vodnář Vodnář je znamení, které má rádo extravaganci a nevšednost. Potěšíte ho vůněmi, které nemá jen tak někdo a které jsou dostatečně osobité.
Pavlína Klaudová
5,0 5
22

Aromaterapeutický horoskop – Vodnář zdroj: istockphoto.com

Vodnář je znamením budoucnosti a pokroku. Reprezentuje naděje a sny, jsou to rebelové, individualisté, kteří se snaží vybočovat ze zajetého systému, protože je ovládá Uran, který je spojovaný se vzpourou. Typickým příkladem Vodnáře je Johnny Rotten, zpěvák asi nejznámější punkové kapely Sex Pistols, takže až budete sjíždět Never Mind The Bollocks a budete si prozpěvovat: „ I wanna be an anarchist!“, tak si na to vzpomeňte. Vodnáři mají zálibu v extravaganci a vůbec jim nevadí, že se hádají s ostatními, protože jsou naprosto přesvědčeni o své pravdě.

Jsou to idealističtí liberálové, kteří nemají problém navazovat vztahy, protože rádi tráví čas s jinými lidmi. Hodně si cení přátelství, mají smysl pro humanitu, jsou intelektuálně založení, kreativní a nechybí jim originalita a vynalézavost, rádi čtou a nacházejí inspiraci k tvorbě neotřelých projektů. Často se angažují v různých humanitárních organizacích, chodí rádi na demonstrace, bývají právníky utlačovaných, snaží se budovat lepší svět. Srší energií, která nejde spoutat. Pracovně bývají Vodnáři zařazeni povětšinou v různých neziskových uskupeních zabývajícími se lidskými právy, módním průmyslu, vědě, jsou dobrými hudebními skladateli. Umí celkově využít svého uměleckého ducha, aby dokázali vydělat peníze, které pak investují do nějaké bohulibé činnosti.

Rebelantství za každou cenu jim ale přináší více škody než užitku, mohou být velmi tvrdohlaví a netaktní, obzvláště, když s nimi druhý člověk nesouhlasí. Dokážou jednat rychle a vytrvale si stát za svým. Ve skutečnosti to jsou poměrně plaché bytosti, které se skrývají pod slupku rebelů. Milují svobodu a ve vztahu se nesmí cítit svazování, jinak partnerovi utečou. To může často způsobovat problémy v oblasti intimity.

Zdravotní problémy

Zdravotní problémy Vodnáře jsou spojeny s oběhovou soustavou, trápí je holeně a kotníky, mají sklon ke křečovým žilám a hemeroidům, křečím nohou, různým druhům kamenům (žlučové, ledvinové).

Esenciální oleje se volí takové, které podporují činnost oběhového systému, odstraňují plachost a strach z blízkých partnerských vztahů, ale také ty, které inspirují tvořivého ducha.

Vhodné oleje pro Vodnáře jsou: růže, neroli, ylang-ylang, benzoe, levandule, kadidlo, petitgrain, rozmarýn, levandule, cypřiš, bergamot, koriandr, heřmánek, citron, máta peprná, geránium, eukalyptus, pomeranč, šalvěj slaměnka, cedr, andělika, elemi, jasmín, vetiver, kardamom, meduňka, růžová palma, arálie, majoránka, mandarinka, jalovec, karafiát, lipový květ, hyacint, list fialky, myrha, elemi, vanilka.