Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Vánoční balíček Taoasis od Baldini

Vánoční balíček Taoasis od Baldini Obdarujte své blízké na Vánoce éterickými olejemi od Taoasis.
Pavlína Klaudová
5,0 5
5

Vánoční balíček Taoasis od Baldini zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Ze široké nabídky Taoasisu si vyberete přesně to, co potřebujete, od vánočních směsí přes jednodruhové oleje až po kolekce, které můžete používat po celý rok. Jsou výborné pro ty, kteří mají rádi aromaterapii, ale ještě si netroufnou míchat vlastní směsi, ale i pro aromaterapií naprosto nepolíbené jedince. Balíček můžete sestavit buď podle vašich představ tak, jak byste ho nejraději darovali sami sobě, podle účinků, podle toho, jak vnímáte člověka, kterého chcete obdarovat nebo prostě tak, že víte, co se mu líbí a půjdete najisto. Mnohdy je velmi zajímavé vidět, jak nás vnímají druzí lidé a právě u vůní je to poznat ze všeho nejlíp. Do balíčku bych dala vždy jednu typicky vánoční vůni, směs k použití po celý rok a nějaký jednodruhový olej, který se neovoní a má více využití. Můžete přidat také kuličkové parfémy.

Taoasis nabízí nepřeberné množství úžasně voňavého materiálu, do kterého se zamilujete na první nadechnutí. Precizně namíchané směsi lahodící vašemu nosu jsou tím pravým, po čem byste měli sáhnout, pokud nemáte tušení, čím obdarovat kamarádky. Prostě když potřebujete pár drobností, kterými uděláte velikou radost a jejichž koupě nezatíží vaši peněženku. Ať už se jedná o podnikový večírek nebo setkání s přáteli na trzích u svařeného vína, není malý dárek, který se vám pohodlně vejde do kapsy nikdy k zahození.

Tipy na dárky

Pro zamilovanou kamarádku

Zamilované kamarádky s hlavou v oblacích a prsty na telefonu máme úplně každý. Jsou to specifické bytosti, které velmi těžko donutíme přemýšlet nad něčím jiným než nad objektem jejich milostné touhy. Pokud se postaráte o to, aby se díky vašemu dárku do nich jejich protějšek ještě více zamiloval, budou o vás prohlašovat, že jste geniální! Pro tyto případy je jako stvořená směs Láska, jednodruhová esence Vanilka a zimní směs Ledový květ.

Pro kamarádku s dětmi

Kamarádky s dětmi jsou samostatnou kapitolou, u které musíme obzvlášť pečlivě vybírat vůně, kterými je obdarujeme, protože musíme mít na paměti, jestli zrovna nejsou zase těhotné nebo nekojí a také sledovat, jak velké jsou jejich děti. Vybíráme oleje, které obsahují jen takové složky, které nijak neublíží mamince ani dětem. A protože vánoční vůně převážně obsahují koření, určitě bych vybrala dvě směsi, které nejsou s Vánoci zase až tak spjaty, ale kamarádka je využije. Je to Serafin, Voňavá škola a jako třetí, jednodruhový olej bych zvolila Mandarinku, která se dětem velmi líbí a pomáhá jim proti nočním běsům.

Pro kamarádku jogínku

Další z poměrně rozšířeného druhu kamarádek jsou kamarádky s karimatkou pod paží, meditativního charakteru, krásné, éterické ženy s nohama za hlavou. Není nic lepšího, než je podarovat éterickými oleji, které ještě více podpoří jejich koníček a budou provázet jejich hodiny jógy. Málokdo si totiž uvědomuje, jak jsou vůně pro meditaci důležité. Vy ale můžete ukázat, že vám záleží na krásném prožitku těch, kteří se rádi dotýkají transcendentna. Pro tyto typy je vhodná směs Jóga, jednodruhová uklidňující Bazalka a vánoční směs Zimní sen.

Pro studující kamarádku

Kamarádky studentky často studují i pracují, takže potřebují vůně jak pro povzbuzení, tak pro relaxaci, protože se nacházejí mnohdy pod velkým stresem. Pokud chceme obdarovat kamarádky studentky, měli bychom sáhnout po esencích podporujících učení. Jednodruhový Citron je na učení výborný, pomáhá si lépe zapamatovat studovanou látku ke zkoušce. Navíc čistí hlavu od přetlaku myšlenek. K tomuto výběru bych přidala směs Odpočinek a zimní mix Horký šálek – Punč.

Pro kamarádku cestovatelku

Máte kamarádku cizinku nebo prostě jenom takovou, která pořád někde cestuje a není s ní stání? Zima je na cestování poněkud složitější, ale nic nebrání tomu, abychom podnikali naše cesty zahaleni do obláčků příjemných vůní jen uvnitř naší hlavy. S pomocí esencí od Taoasisu to bude ještě příjemnější. Cestovatelky ocení voňavou směs Mořský vánek, jednodruhová Citronová tráva nebo Pomeranč, svěží vánek evokuje také Eukalyptus, doplníme je vánoční směsí Vůně jehličí.

Pro kamarádku umělkyni

Umělecky zaměřené kamarádky máme také úplně všichni. Kreativně vyrábějí svým dětem adventní kalendáře, malují, šijí, zpívají, tančí a prostě dělají plno aktivit, které běžný smrtelník nestíhá, ani kdyby měl dva životy. Darujte jim takové esence, které podpoří jejich tvořivé myšlení a dodají jim ještě více energie. Jednodruhová esence, podporující kreativitu, je zázvor. Ne každému je ale jeho ostřejší, kořeněná vůně zrovna příjemná a snáší se lépe jako součást směsí. Horký šálek zázvor a citron by mohl být to pravé ořechové. Směs Dotek sněhu voní opravdu nádherně a vaší kamarádce umělkyni se bude určitě líbit. Stejně tak jako směs Povzbuzení můžete přidat ještě Zimní pohádku.

Pro maminku

Maminku můžete potěšit éterickými oleji, které vyjadřují blízkost, starostlivost, jsou v nich zastoupeny něžné tóny, přináší radost a uvolnění. Protože i ona potřebuje mít chvilku pro sebe, při které si vychutná omamné vůně, z nichž načerpá nové síly pro starost o rodiny. Jako dělaná je pro to hřejivá vánoční směs Teplo domova. Všechny ženy a maminky především, mají rády květiny a květinové vůně, takže pokud podarujete maminku růžovým éterickým olejem, který si může přidávat do krému nebo jí pomůžete vyrobit si DIY obličejový olej, určitě ji potěšíte. Výběr vhodně doplní směs Wellness.

Pro šéfovou

Pokud máte rádi svoji šéfovou, víte, že spokojené vedení rovná se šťastný zaměstnanec. Nemusíte nosit švestičky ze zahrádky, stejně byste je už špatně sháněli, leda by byly v zimní tekuté formě. Ale můžete ukázat, jak vám záleží na tom, aby vaše šéfová byla v pohodě. Pak totiž budete v pohodě i vy. Protistresová směs Buddha se hodí vždycky, ať už pro chvíle relaxace, které potřebujete po náročném dni nebo k provonění bytu o víkendu, kdy si jen tak ležíte, protože se vám do ničeho nechce. Směs Vital pomáhá nabít se energií potřebnou k pracovnímu procesu a zdárnému dokončování rozdělané práce. Jednodruhový Bergamot harmonizuje psychiku. A jako vánoční tečku balíčku si můžete vybrat směs Vánoce nebo Zimní čas.

Tento návod obsahuje pouze některé kombinace, můžete si samozřejmě hrát a objevovat další úžasné éterické oleje od Taoasis.