Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Keltský horoskop 2. díl

Keltský horoskop 2. díl Další díl keltského stromového horoskopu je tady!
Jana Konečná
4,2 5
6

Keltský horoskop 2. díl zdroj: pixabay.com

Přinášíme vám druhou část keltského horoskopu! Takže pokud jste se nenašli v minulém díle, dneska to napravíme. Jen nezapomeňte, že keltský horoskop se neurčuje klasicky podle data narození, ale že jednotlivá znamení rozděluje podle data početí. Proto od svého data narození odpočítejte 9 měsíců, a pokud jste se narodili dřív, tak příslušný počet dnů dopočítejte. Tak a máte datum svého zrození a můžete si přečíst něco o svém stromovém znamení.

Cypřiš 23.1.-31.1. a 25.7.-4.8.

Lidé ve znamení cypřiše patří mezi věčné optimisty. Nestěžují si ani, když se k nim osud chová absolutně nepřejícně. Berou vše tak, jak přichází, a věří v to, že všechno zlé je pro něco dobré. Velmi dobře se vyrovnávají i se stresovými situacemi, které dokáží s lehkostí řešit. Jejich nekonečný optimismus dodává dobrou náladu i lidem kolem nich. Proto jsou ve společnosti velice oblíbení. Pro své blízké by ostatně udělali prakticky cokoliv. Nenechají se však využívat do nekonečna. Pokud se neustále zklamávají pořád v těch samých lidech, dokáží je od sebe odříznout a už se s nimi nikdy nevidět.

Modřín 11.2.-20.2. a 15.8.-24.8.

Modříny mají energie na rozdávání. Rodí se mezi nimi tvůrčí osobnosti a jsou hotovou nevyčerpatelnou studnicí originálních nápadů. Díky tomu se stávají pro většinu lidí i přirozenou autoritou a vynikají proto i na vedoucích pozicích. Své silné životní energii nejspíše vděčí také za to, že bývají jen málokdy nemocní, a pokud už, tak se s nemocí i velice rychle zvládnou vypořádat.

Borovice 21.2.-2.3. a 25.8.-3.9.

Člověk ve znamení borovice je nejvíce charakteristický svou moudrostí. Ta je mu dána ostatně už od narození. Znáte takové ty „malé dospělé“? Tak to jsou přesně oni. Jsou to také nezlomní idealisti a všechny své činy se snaží podřizovat nějakému vyššímu dobru. Jejich moudrost jim však někdy může být i na obtíž. V mladším věku si většinou těžko hledají k sobě někoho, kdo by byl na stejné mentální úrovni jako oni. V pozdějším věku to však většinou doženou a po delším zvažování si vyberou partnera, se kterým stráví celý zbytek života.

Keltský horoskop 2. díl

Vrba 3.3.-12.3. a 4.9.-13.9.

Lidé ve znamení vrby jsou velmi komplikované povahy. A kdo taky ne, že? Lidé ve znamení vrby se však mohou na první pohled jevit jako příšerní negativisti – všechno jim vadí, s ničím nejsou spokojení. Jsou hrozně náladoví. To vše má však původ v tom, že vrby mají poměrně nízké sebevědomí a jsou k sobě hodně kritické. Na druhou stranu mají velmi silně vyvinutou intuici a jsou skvělými čtenáři lidských povah. Záleží pak už jen na nich, jestli tuto schopnost využijí k dobru nebo k manipulaci ostatních.

Lípa 13.3.-20.3. a 14.9.-22.9.

Dalo by se říct, že lípy patří mezi hodně šťastné jedince. Prakticky všechno jim vychází bez toho, aniž by se museli nějak víc snažit. Což je pro ně opravdu dobře. Lípy jsou totiž tak trochu pohodlnějšího ražení. Mají velmi milou povahu a patří mezi velké denní snílky. Velice dobře se jim daří i v lásce. Přestože celý vztah většinou silně prožívají a žárlivost je u nich na denním pořádku, vše vyrovnávají svou (jinak) milou povahou a láskyplnou péčí. Po zdravotní stránce na tom bývají také velice dobře. Nemají nijak velké ambice, moc stresu si proto v práci nezažijí a jejich po většinu doby poklidný styl života velmi svědčí i jejich zdraví.

Dub 21.3.

Člověk ve znamení dubu bývá velmi výbušné a proměnlivé povahy. Na jednu stranu se dokáže okamžitě vytočit kvůli úplné maličkosti a stejně tak rychle se i zklidnit. Na druhou stranu pak závažnější problémy přechází s velkorysým klidem. Je velmi ctižádostivý a soutěživý. Pozornost ostatních mu dělá velice dobře. Proto s ním v partnerském vztahu může být šťastná jen velmi trpělivá osoba, která jej zahrne chválou a bude přehlížet jeho příležitostné výbuchy. Duby povětšinou na žádná vážnější onemocnění netrpí. Naopak mívají tolik energie, že je třeba ji uvolňovat při sportu nebo fyzické práci.

Olše 23. 9.

Olše patří mezi lidi s poměrně vzácnou povahou. Oplývají totiž výjimečnou vyrovnaností a nesmírnou laskavostí. Dokáží nastolit atmosféru klidu, míru a dokonalé pohody kamkoliv přijdou. Jsou to rození pacifisti. A stejně tak se chovají i ve svých partnerských vztazích. Nesnáší konflikty a snaží se vždy dojít co nejlepšího kompromisu pro obě strany. I přes to, že jsou ve svém jednání velice mírní, nestává se, že by jich někdo využíval nebo s nimi manipulovat. Vyzařuje z nich určitá přirozená autorita a hrdost, která většinu manipulativních jedinců odradí.

Líska 22.3.-31.3. a 24.9.-2.10.

Líska je velmi nenápadný strom či menší keřík. Oproti své nenápadnosti však vyniká velkou užitečností. Nejen, že plodí lískové ořechy, ale i její listy mají léčivé účinky. A podobní jsou i zrozenci lísky. Takoví lidé jsou na první pohled nenápadní a nevýrazní. Ale zdání klame. Pod maskou „šedých myší“ se obvykle skrývá břitká inteligence, silná intuice a také všestranné nadání. V pracovní sféře jsou velmi vybíraví a nespokojí se jen tak s nějakým zaměstnáním. Chtějí, aby jejich práce dávala smysl, aby za nimi byly ideálně vidět okamžité výsledky, a potrpí si také na finanční motivaci a pochvaly.

Jeřáb 1.4.-10.4. a 3.10.-11.10.

Lidé ve znamení jeřábu mají většinou podobně jako tento strom křehkou tělesnou konstituci. Uvnitř se však skrývá pevná vůle, vytrvalost a nezdolnost. Jsou přátelští a společenští, ale své přátele si velmi pečlivě vybírají a se svým soukromím se nesvěří každému. V zaměstnání většinou excelují, protože jsou velmi pečliví, rádi se učí nové věci a nebojí se ani nepříjemných úkolů. Po zdravotní stránce na tom bývají dobře. Zdravotní problémy u nich většinou vznikají kvůli konzumaci alkoholu nebo cigaret, které si jeřábi rádi občas dopřávají.

Javor 11.4.-20.4. a 12.10.-21.10.

Javoři patří mezi extroverty, které poznáte na první pohled. Svou originalitu přenášejí jak do svého chování, tak i oblékání. Rádi jsou nepřehlédnutelní a středem pozornosti. Na první pohled se tedy mohou zdát jako povrchní floutci, pod jejich povrchní skořápkou se však skrývá silný smysl pro spravedlnost a obětavost. Kvůli jejich povrchnějšímu chování nebývají v kolektivu příliš oblíbení. Poznat jejich opravdové „já“ dovolí pouze pár vyvoleným, které si zvolí jako své nejbližší přátele.

Ořešák 21.4.-30.4. a 22.10.-31.10.

Lidé ve znamení ořešáku patří mezi tvrdé a nezdolné jedince. Rádi plánují dlouho dopředu a své plány také neradi mění. Nemají rádi změnu a jsou to zatvrzelí konzervativci. Jsou dominantní partneři a potřebují vedle sebe proto opravdu velice trpělivého partnera. Na druhou stranu jsou schopni svůj protějšek až neskutečně rozmazlovat. V práci se projevují jako workoholici, kterým rozdělaná práce nedá spát. Zajímavé je, že na sebe nejsou zase až tak přísní, co se týká drobných neřestí. Rádi si dopřávají v jídle, které si vychutnávají s nějakým dobrým alkoholem. Z toho mohou plynout i jejich případné zdravotní komplikace.

Související produkt
Esence Walnut 20 ml
Dr. Bach / 360 Kč
Esence Walnut pomáhá zvládat životní změny a vnější vlivy. Ořešák usnadňuje adaptaci na nové životní podmíny, pomáhá k odpoutání od starých vazeb a zvyků.
Detail produktu