Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Nupreme: Nový koncept superpotravin

Produkty Nupreme zdroj: Biooo.cz

Superpotraviny nebo také superfoods či potraviny budoucnosti se staly fenoménem nové doby. Stačí otevřít internet a zpoza nikoliv rohu, ale pomalu každé stránky na vás vykoukne reklama na nějaké ty super truper potraviny jako jakási mantra. Přesná definice pro pojem “superpotraviny” neexistuje, jde o marketingový název pro potraviny, které jsou skutečně nabité nutričními hodnotami prospěšnými našemu zdraví.

Mezi takové se řadí různé druhy ovoce i zeleniny, obiloviny, semínka, rostlinné oleje nebo medicinální houby

Značka Nupreme představuje zcela nový koncept potravin budoucnosti. Jejich produkty jsou top kvality, funkční, dokonalé chutí a komfortní užíváním. 

O značce

Česká značka založená na inovacích vnáší do světa superpotravin a zdravé výživy zcela nový rozměr a je důkazem toho, že i zdravé potraviny mohou skvěle chutnat. Na trhu figuruje již od roku 2012, v té době však existovala pod názvem Empower Supplements. 

"V roce 2018 jsme si  však řekli, že je třeba vzít značku znovu pevně do rukou, ujasnit si vize, cíle a hodnoty a posunout Empower Supplements ještě o něco dál. Dát mu nový, modernější háv, omladit jeho portfolio a nabídnout jedinečné funkční novinky pro radost i zdraví.“

Nupreme ve svých produktech pojí funkční výhody založené na vzácných přírodních složkách a delikátní chutí všech bio potravin, které nabízí. 

Veškeré ingredience jsou vybírané pečlivě a s láskou k přírodě. Transparentnost a kvalitu surovin, zejména těch dovážených ze třetích zemí, zajišťují pravidelné laboratorní testy všech šarží.

Mezi testované položky spadají především:

Lékařské houby
  • mikrobiologie

  • pesticidy

  • těžké kovy

  • pah/pau

  • mykotoxiny

Pravidelné testování je zárukou nejen té nejlepší kvality produktů, ale také jejich čerstvosti, čistoty a bio původu.

Co nabízí?

Prášek od Nupreme použitý k tvorbě jídla

Hlavní nabídkou je asi výčet nejznámějších superpotravin, kam spadá chlorella, spirulina, maca, chia semínka, mladý ječmen, rostlinné oleje… ale i himalájská sůl, přírodní vitamín C a produkty z medicínských hub (reishi, shiitake, hlíva, coriolus a další). 

Nupreme, jakožto značka superpotravin povznesených o level výš, má však ve svém portfoliu i funkční pamlsky, kterými báječně uspokojíte chuťové pohárky a zároveň dodáte tělu vše, co potřebuje! Dobroty jsou bezlepkové a bez cukru, tudíž si na nich pochutnáte s čistým svědomím. Ochutnat můžete třeba arašídové nebo kešu máslo, které to těm obyčejným s nadhledem natřou!

Vyzkoušeli jsme pro vás:

Auricularia Premium Extrakt, kapsle 100 ks

Auricularia Premium Extrakt, kapsle 100 ks

Na vyzkoušení jsem měla poměrně krátkou dobu - týden - tudíž je těžké soudit dopad účinků na můj organismus, ale:

Během pár dnů užívání jsem pocítila zlepšení trávení, zmizely problémy s nafouklým břichem.

Jako všechny houby využívané tradiční čínskou medicínou má i Auricularia všestranný dopad na lidské tělo. Houba je bohatá na antioxidanty a patří mezi cenné adaptogeny.

Obsahuje také vlákninu. Uvádí se, že má pozitivní vliv na trávicí soustavu. Kromě minerálů a vitamínů obsahuje i betaglukany, které pomáhají posilovat imunitu.

Užívají se 2-3 kapsle denně. Nejlépe v intervalu 5 dní v týdnu a o víkendu udělat pauzu. Nebo pak 3 týdny a týden pauza. Je to z důvodu lepšího vstřebávání látek - tělo si nezvykne na jejich pravidelný přísun a nezleniví.