Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Pořiďte si zdraví

Pořiďte si zdraví Česká značka Balíček zdraví nabízí kromě úžasného superproteinu také zdravé snídaně i multivitamin.
Anna Nádvorníková
5,0 5
7

Balíček zdraví zdroj: Biooo.cz

Ve zdravém těle zdravý duch a taky pocit spokojenosti, jak říká zakladatel značky Balíček zdraví Milan Tkadlec. Z jejich sortimentu si v Biooo.cz můžete vybrat jejich jedinečný superprotein, směs na zdravé snídaně i prospěšnými látkami nabité multivitaminy. Pocit spokojenosti se dostaví zakrátko a vy pak můžete s novou silou vstoupit do plnění snů a cílů, které si vytyčíte.

Zakladatel značky Balíček zdraví je sám aktivní sportovec a byla doba, kdy potřeboval užívat doplňky stravy k tomu, aby měl lepší výkony. Zjistil však, že domácí trh mu v tomto vůbec nevyhovuje. Konvenční doplňky stravy mu dokonce způsobovaly potravinovou alergii. Ale protože to je muž, který se nevzdává, rozhodl se, že si najde cestu ke zdraví sám. Tak vznikla čistá alternativa ke všem dostupným suplementům. Milan Tkadlec ze zdravé varianty vytvořil značku, za kterou si stojí.

Dokonalý superprotein

K čemu jsou vlastně proteinové nápoje dobré? Lidskému tělu dodávají zvýšené množství bílkovin při nízkém kalorickém příjmu. Vhodné jsou tedy obzvláště pro sportovce a pro ty, kteří mají vysoký výdej energie. Aktivní sportovec například spotřebuje 1,5 až 2 gramy bílkovin na kilogram hmotnosti. A jen tak pro srovnání, 10 gramů bílkovin obsahuje z potravy také 35 gramů kuřete, 80 gramů vajec nebo 1400 gramů mrkve. Proteinové nápoje však neslouží pouze těm, kteří usilují o nárůst svalové hmoty, ale jsou skvělé také při redukci hmotnosti. Bílkoviny navíc tělu pomáhají snižovat chutě na sladké, zrychlují metabolismus a kromě toho, že přispívají k redukci tuků, podporují také regeneraci svalů. V tomto případě však platí obzvláště to, že by nápoj neměl obsahovat žádné zbytečné chemické přísady jako barviva, sladidla nebo konzervanty.

Za superproteinovým nápojem od Balíčku zdraví stojí dva měsíce plánování, šest měsíců intenzivního vývoje a čtyři měsíce testování. Tato firma věnovala celý jeden rok přípravě nového produktu, a výsledek: nejsou zde žádné alergeny, nebyla zde použita žádná pojiva ani dochucovadla, vše je v bio kvalitě, je to produkt komplet bez lepku a sóji. A navíc je superprotein slazen pouze extraktem ze stévie! Ještě je vám to málo? K tomu dodáváme, že spolu se superproteinem můžete do těla dostat veškeré esenciální aminokyseliny. Nejlepší je protein přimíchat do smoothie s ovocem. U nás v Biooo.cz máme superproteinové nápoje s příchutí čokolády a vanilky. Ve smoothie můžou posloužit jako snídaně i vydatná svačinka. Pokud sportujete, je vhodné si dát superprotein po fyzické zátěži, abyste urychlili proces regenerace. Nečekejte žádné těžké trávení, je to svěží nápoj, který vašemu zažívání spíše odlehčí.

Nezapomeňte na zdravé snídaně

Superprotein od firmy Balíček zdraví však naleznete i v jejich máslech. Na výběr v Biooo.cz máme buď kešu máslo s kokosem a jahodou nebo arašídové máslo s čokoládou. Mlsat se dá i zdravě, pokud tyto tuky přimícháte do ranní kaše nebo namažete zlehka na vafli či palačinku a zvýšíte tím její vydatnost. Bílkovinová směs pochází z hrachu, rýže a quinoi, obě másla jsou samozřejmě bez obsahu sóji, lepku a dochucovadel. Nechybí zde však extrakty z goji, macy a acai. Ve 100 gramech tohoto skvělého másla je až 20 gramů bílkovin. Zdravé snídaně ještě nebyly jednodušší! Namíchané směsi se superpotravinou maca, camu camu, moruší nebo kakaem jednoduše přimícháte do mléka, jogurtu nebo vody a z nabité energie můžete čerpat celé dopoledne. Jedná se o rychlou a přitom plnohodnotnou výživnou snídani, která je tu speciálně pro ty, kteří mají rána hektická, ale nechtějí se odbývat sladkou houskou z pekárny. Rychlá snídaně z Balíčku zdraví neobsahuje přidaný cukr a jeden sáček vám vystačí až na deset snídaní.

Multivitamin a Green Mix

Pokud hledáte přírodní doplněk zdraví, díky kterému přežijete i náročné období chřipek, věnujte pozornost sto procentně přírodní směsi několika superpotravin, vitaminů a minerálů včetně železa, jódu nebo vitaminu B12. Multivitaminové tablety od Balíčku zdraví obsahují kombinaci chlorelly, spiruliny a mladého ječmene, které podporují přirozenou obranyschopnost organismu. Stačí si denně vzít dvě až čtyři tablety, které je potřeba zapít dostatečným množstvím tekutiny – nejlépe funguje čistá voda. Co je zelené, má na náš organismus příznivý účinek. Vitality green mix obsahuje kromě deset zelených potravin a k tomu další famózně zdravé ňamky jako jsou acai a goji. Díky přírodním aromatům chutná tato zelená směs po citronu a zázvoru a přidaná stévie směsí dodává příjemně nasládlou chuť. Vitality green mix stačí přidat podobně jako superprotein do smoothie nebo kaše, a to nejlépe denně.