Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Balíček zdraví: Zdravé snídaně se superpotravinou

Balíček zdraví: Zdravé snídaně se superpotravinou Značka Balíček zdraví je žhavou novinkou v našem sortimentu. Nabízí nejen potravinové doplňky vysoké kvality, ale také namíchané směsi, jako jsou například Zdravé snídaně se superpotravinami.
Jana Konečná
5,0 5
4

Balíček zdraví: Zdravé snídaně se superpotravinou zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Produkty od značky Balíček zdraví jsou žhavou novinkou v našem sortimentu. Balíček zdraví je mladá firma se sídlem ve vinařstvím proslulých Mutěnicích na jihu Moravy, která se specializuje na výrobu potravinových doplňků vysoké kvality. Všechny jejich produkty mají bio certifikát, jsou veganské, některé dokonce i v raw kvalitě. Výjimkou nejsou ani bezlepkové produkty a samozřejmostí je, že jsou GMO free. V naší nabídce můžete najít od této značky například veganské proteiny se superfoods, Super multivitaminový doplněk, Vitality Green Mix, který je plný zelených potravin a superpotravin či právě Zdravé snídaně se superpotravinami.

Ve Zdravých snídaních najdete smíchané různé druhy vloček se sušeným ovocem, kakaovými boby a jinými superpotravinami. Mají velice variabilní využití. Můžete si je rozmíchat s mlékem nebo jogurtem (nejlépe rostlinným), ozdobit si s nimi smoothie nebo jako posypka na smoothie bowl jsou naprosto dokonalé. Fantazii se meze nekladou. :-) Jen je raději tepelně neupravujte, protože by byla škoda se připravit o spoustu výživných látek, které vám tyto potraviny ve své syrové podobě mohou nabídnout. Zdravé snídaně si můžete vybrat ze čtyř verzí:

Zdravá snídaně s moruší

Zdravá snídaně s moruší obsahuje ovesné a špaldové vločky, sušenou bílou moruši, nepražené kakaové boby a kokosové lupínky. Celá snídaňová směs je opravdu vynikající, ale vyzdvihla bych právě sušené bílé moruše. Jsou asi nejlepší, co jsem kdy jedla. Žádné přesušené, pomalu drolící se moruše, ale krásně měkké sladké, skoro lepší než čerstvě utržené ze stromu. Jinak je celá Zdravá snídaně namíchaná velice vyváženě. Vločky, které tvoří základ, krásně zasytí a dodají vlákninu potřebnou pro zdravé trávení. Sušené plody moruše směs přirozeně osladí, zatímco nepražené kakaové boby jejich sladkou chuť vyváží lehkou hořkostí, nakopnou vám energii a dodají hořčík. Kokosové lupínky jsou pak už jen takovou bílou třešničkou na zdravé snídaňové směsi – jsou plné zdravých tuků a mají také jemně nasládlou chuť.

Zdravá snídaně s maca

Zdravá snídaně s macou obsahuje také kombinaci ovesných a špaldových vloček. Sladkou chuť opět zajišťují vynikající moruše a kokosové lupínky. Kromě kokosových lupínků je porce zdravého tuku zajištěna i prostřednictvím konopných semínek. Pikantní, lehce nakyslou chuť plody goji. Maca prášek celou kombinací chutí zakončuje svou typicky nahořklou chutí. Tato zdravá snídaně je výborná, když potřebujete dodat opravdu hodně energie. Díky obsaženému maca prášku se Zdravá snídaně hodí i pro ženy na dny, kdy je trápí PMS nebo nepříjemné menstruační příznaky. Maca totiž pomáhá srovnat hormonální hladinu.

Zdravá snídaně s kakaem

Zdravá snídaně s kakaem obsahuje kombinaci špaldových vloček s quinoovými vločkami. Přidaná jsou i chia semínka, která mají skvělé hydratační účinky a obsahují nenasycené mastné kyseliny. Snídaňová směs je opět přirozeně doslazena sušenou moruší a také acai práškem, který nejen zvyšuje sladkou chuť, ale také doplňuje celou snídaňovou směs o vitamin C. Ve Zdravé snídani s kakaem nesmí samozřejmě chybět ani nepražené kakaové boby a kakaový prášek. Tato snídaňová směs je opravdu skvělá na meruňkovou smoothie bowl nebo jako posypka na raw banánovou zmrzlinu.

Zdravá snídaně s camu camu

U Zdravé snídaně s camu camu tvoří už osvědčený základ ovesné a špaldové vločky a chia semínka. Zdravé tuky dodávají konopná semínka, antioxidanty zase sušené goji. Novinkou je camu camu prášek, po kterém je Zdravá snídaně pojmenovaná. Plody camu camu jsou jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C ve velmi dobře vstřebatelné podobě. Zdravá snídaně s camu camu je tak skvělá do podzimního období, kdy je tělo hodně oslabené neustálými změnami počasí a hrozí mu oslabení imunity.