Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Be Plus: Opravdové chutě přírody

zdroj: BePlus

Ovocné či zeleninové pyré milují děti i dospělí. Kapsičky představují snadný a komfortní způsob, jak doplnit energii a zahnat menší hlad doma i na cestách, v práci, ve škole či na procházce. Na kapsičkách oceníte jejich praktické skladné balení a k tomu, abyste si pochutnali na vydatné svačince nepotřebujete žádné příbory. Kapsičky se pohodlně vejdou do každé tašky i batůžku a po vypláchnutí můžete šroubovací balení znovu naplnit  třeba domácí přesnídávkou.

S novinkou Be Plus® dopřejete svému tělu, které se potýká s každodenním stresem, něco dobrého, zdravého a plného potřebných vitamínů. Bez přidaných éček, barviv a konzervantů. 

Be Plus® - přírodní styl

Be Plus® je nová značka, která si klade za cíl mít vedoucí postavení na trhu se zdravými potravinami. Jde o rodinný podnik, který začínal jako malá pekárna v osobitém španělském městě - Valencii.

Portfolio společnosti je rozděleno do několika kategorií a nabídka je založena na čistě přírodních produktech obsahujících certifikované organické ingredience,které prochází přísným výběrem.

V současnosti je značka Be Plus® v procesu mezinárodní expanze a je dostupná na různých evropských trzích. 

Sami zakladatelé vyznávají zdravý životní styl a ctí životní prostředí, proto jsou náležitě hrdí na to, že jejich výrobky nesou ekologickou certifikaci od Výboru pro ekologické zemědělství Valencijské komunity ve Španělsku. Certifikát zaručuje nejen nejvyšší kvalitu produktů, ale deklaruje i ochranu životního prostředí skrze celý výrobní proces.

BIO svačinky pro děti

Produkty Be Plus® jsou plné vitamínů a potřebných živin pro správný růst a vývoj vašich nejmenších, proto jsou ideální svačinkou pro kojence a malé děti, které syrovému ovoci a zelenině zrovna dvakrát neholdují a přimět je sníst nějaký ten vitamín může být někdy nad rodičovské síly. Často jediná možnost, jak je do dětí dostat, je “švindl” s kapsičkami. Jemné pyré a dokonale vyvážené chutě děti milují.

Kapsičky, přesnídávky ve skle i pudinky se sušenkou představují plnohodnotnou snídani či svačinu, která poskytne dětem nezbytnou denní dávku vitamínů a sacharidů z ovoce té nejvyšší kvality, jako čerstvě utrženého z BIO zahrádky. Oceníte je nejen doma, stanou se věrným společníkem i na cestách, kdy si váš drobek může kdykoliv pochutnat na zdravé vydatné sváče.

Mlaskat si budou i dospěláci

Na zdravých ovocných a zeleninových koktejlech si můžou pochutnat i rodiče. Jsou dostupné v několika variantách příchutí, které se dokonale přizpůsobí každodenním potřebám dospělých. Svěží osobité chutě ocení i ti nejnáročnější gurmáni. Obliba svačinových pyré v kapsičkách či ve skle stále stoupá a s ní i nabídka nejrůznějších příchutí, už dávno nejde jen o čistě ovocné kapsičky. Dnes jsou na trhu i nutričně nadupané variace, Be Plus® nabízí třeba kapsičky plné antioxidantů, ovocno-zeleninovou detoxikační směs nebo svěží mix, co vás energeticky nakopne. Vyberte si, co jen si váš mlsný jazýček žádá. Zaženete hlad, doplníte vitamíny a ještě si skvěle pochutnáte. Jemné konzistence pyré se rozplývají na jazyku a dokonale rozmazlí chuťové pohárky.

Proč ochutnat Be Plus® svačinky:

  • 100% přírodní
  • Praktické
  • Bez přípravy
  • Veganské
  • Bez konzervantů, lepku, barviv a éček
  • Bohaté na vitamíny a další živiny
  • Čerstvé ovocné a zeleninové chutě
  • Praktické balení, ideální na cesty
  • Skladnost a jednoduchost použití

Naše osobní ochutnávka:

BEPLUS BIO DETOX, SMOOTHIE PRO DOSPĚLÉ 150 G

Mňam! To je první, co ze mě vypadlo po ochutnání tohoto “smoothíčka”. Ačkoliv složení tomu na první dobrou moc nenasvědčuje, chuť je naprosto, naprosto delikátní! Lahodná, vyvážená, osvěžující, dokonalá souhra jablka, hrušky, špenátu, brokolice, quionoi, chlorelly a čaje Matcha si zcela podmaní chuťové pohárky. A to na tyhle smoothie kombinace osobně moc nejsem, abych se přiznala. O to víc jsem na kapsičku byla zvědavá a dokonale předčila má očekávání. Konzistenci bych přirovnala ke klasické dětské přesnídávce, jaké znám ze skleniček. 

Kapsička báječně padne do ruky, víčko bez obtíží odšroubujte a pak si už jen stačí v klidu vychutnat delikatesu ukrytou uvnitř. Myslím, že mít po ruce těchto kapsiček víc, moc dlouho by mi nevydržely. Ačkoliv je toto veganské smoothie určeno dospělým, určitě zachutná i dětem.