Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

VerMints: organické pastilky s intenzivní chutí

VerMints zdroj: VerMints

Mentolové pastilky originálních chutí jsou dokonalým osvěžením při jakékoliv příležitosti. Krásná plechová krabička se stane vaší nejlepší a naprosto spolehlivou kamarádkou, která bude po ruce kdykoliv v případě potřeby. Čeká vás důležitý rozhovor, potřebujete osvěžit dech po vypitém šálku kávy nebo se chystá nějaká ta líbací romantika? Žádná situace vás nezaskočí, když u sebe budete mít pohotového diskrétního zachránce… 

Doslova svěží novinka v našem sortimentu - pastilky VerMints®, je naší tajnou zbraní pro začátek náročného dne. My si zamilovali příchuť Café Express. Možná jsou malé, ale jsou tak mocné (a neodolatelně dobré!). Tak si taky jednu dejte. Nebo dvě. Sakra, klidně celou hrst.

Netušené potěšení

Název VerMints® vznikl z latinského slova “Ver” neboli pravda a “Mints” jako pastilky. VerMints® jsou zkrátka opravdové pastilky. Čisté a nejlepší! Za tím si výrobci bez diskuze stojí.

Pastilky jsou v BIO kvalitě, bezlepkové, bez GMO, bez ořechů a košer. Neobsahují žádné zdraví škodlivé, chemicky upravené ingredience, které najdete v běžných pastilkách a bonbonech. Superchutné pastilky jsou vyrobeny pouze z darů přírody. 

Každá z příchutí je dovedena k dokonalosti a způsobí explozi požitku ve vašich ústech, osvěží dech, probudí chuťové pohárky a zlehka se rozpustí na jazyku. Garantujeme vám, že u jedné pastilky nikdy nezůstanete. Ověřeno na vlastní chutě!

Jak to celé začalo 

Značka dokonalých pastilek VerMints® se zrodila v americkém státě Green Mountain v roce 2000. Začalo to jedním nevinným pokusem na obyčejné varné desce v malé kuchyni uprostřed městečka Bellows Falls. Cíl prvního pokusu byl jednoduchý: vytvořit opravdovou pastilku. Chutnou, bez zbytečných přísad.

První dávka po domácku vyrobených pastilek dostala název VerMints® Organic Peppermint, byla slazená javorovým organickým sirupem namísto kukuřičného sirupu a plněná skutečnými lístky máty, žádné syntetické náhražky a dochucovadla! První zkušební pastilky sklidily nečekaný sukces u zákazníků již na první ochutnání a ti se na nich, s troškou nadsázky, stali doslova závislými. A tak se spustila lavina a během dalších šesti let vzniklo hned 5 nových příchutí: Cinnamon, Wintergreen, Gingermint, Chai a Café Express - každá z nich mimořádně chutná a zdravá.

V roce 2004 se tvůrci rozhodli svou malou říši osvěžujícího potěšení rozšířit k masám. Od pobřeží k pobřeží dodávali své pastilky VerMints® jakožto čerstvou mátovou euforii. Od prvního dne si stáli za svou filozofií, že jedinou správnou cestou jsou čerstvé, organické přísady a díky své nezlomné víře, píli a úsilí se stali certifikovanou ekologickou společností na kterou jsou právem pyšní. Dnes najdete plechové krabičky pastilek VerMints® v kapsách, zásuvkách, na stolech, v taškách nebo autech u lidí po celém kontinentu. Přidejte se k nim.

I my jsme propadli skutečnému osvěžení:

VERMINTS PASTILKY PEPPERMINT 40 G

Pokud hledáte pastilky pro okamžité osvěžení dechu po jídle, kávě nebo kouření, pak jsou tyto pastilky s mátovou příchutí ideálním okamžitým zachráncem. Ihned osvěží dech a celkově zpříjemní pocit v ústní dutině.

I přes silný osvěžující efekt nepálí a mají příjemnou jemnou příchuť, takže zachutnají i dětem. 

Samotné pastilky tvarem připomínají klasické bílé tabletky s viditelnými kousky skutečné máty. V ústech se po chvilce lehce rozpustí a svěží pocit zanechají opravdu dlouho. Navíc jsou tak dobré, že jedna pastilka nikdy nestačí. To mi věřte.

VERMINTS PASTILKY CAFÉ EXPRESS 40 G

U těchto pastilek bych spíše než osvěžení vypíchla dokonale vyváženou příchuť kávy s jemně nasládlým efektem, takže spíš než k osvěžení dechu jsou ideální ve chvíli, kdy potřebujete zahnat mlsnou. 

Na pastilkách mě baví klasická plechová krabička se vzkazem od výrobce na vnitřní straně víčka. Praktické balení na cesty, do města i do kanceláře se vejde do každé kapsy i menšího batůžku či kabelky. Staly se mým věrným průvodcem celého dne a jsou vážně NEJLEPŠÍ!