Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zázrak v kelímku: kokosový olej

Zázrak v kelímku: kokosový olej Kokosový olej je univerzálním pomocníkem v péči o pleť i pokožku celého těla díky svým antibakteriálním schopnostem.
Martina Koubová
4,5 5
11

Přejít na sekci článku:

Péče o vlasy

Kokosový olej na vlasy zdroj: shutterstock.com

Vzhledem k výživnému složení kokosový olej skvěle regeneruje i poškozené suché vlasy. Zábal z kokosového oleje vlas zjemňuje, zaceluje jeho strukturu a chrání ho před lámáním a třepením. Je proto skvělým pomocníkem pro suché poškozené vlasy, ale blahodárné účinky kokosáku určitě ocení všechny ženy, které se pravidelně barví nebo si často upravují vlasy horkým vzduchem. Olej vlas zacelí, zamezí jeho třepení a dodá zdravý lesk.

Olej také působí pozitivně na vlasovou pokožku, kterou regeneruje a současně brání vzniku drobných zánětů a podráždění. Antibakteriální vlastnosti oleje ocení bezesporu ti, kdo trpí dermatitidou, výskytem lupů či jen nepříjemným svěděním vlasové pokožky. Při pravidelném používání dokáže kokosák tyto neduhy vyléčit a zabránit jejich opětovnému návratu.

TIP: Kokosový olej aplikujte na 10- 15 minut do délek vlasů případně i na pokožku hlavy těsně před mytím. Vlasy budou jemné a snadno rozčesatelné i bez použití kondicionéru.

Na vlasy
Stylingové kokosové mléko na vlasy 190 ml
Desert Essence / 394 Kč
Stylingové mléko účes vytvaruje, vyživí vlas a navíc vás zahalí do exotické vůně kokosu. Mléko je výživné a hydratační, ochrání vlas před poškozením při fénování či žehlení.
Detail produktu