Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Zdraví v každé kostičce čokolády

Zdraví v každé kostičce čokolády Čokoládu jako cenný zdroj energie znali už Aztékové, kteří kakaové boby používali jako platidlo.
Martina Koubová
5,0 5
5

Přejít na sekci článku:

Čokoláda na tělo

Čokoláda na tělo zdroj: shutterstock.com

Jestliže jste milovníci čokolády a můžete ji mít vždy a všude, určitě vás potěší, že si tuto lahůdku můžete dopřát i v pečující kosmetice. Navíc, tahle úžasná sladká vůně vás může doprovázet nejenom v koupelně, ale i po celý den. Do koupelny si každé ráno pozvěte sprchový krém Čokoládová fantazie od Lavery, který pokožku jemně umyje a krásně provoní po čokoládě a pomeranči. A aby s vámi tahle vůně vydržela po celý den, namažte se ještě tělovým olejovým balzámem Lavera.

Pokud nikam nechvátáte, dopřejte si doslova čokoládové wellness. Čokoládový obřad můžete započít solným tělovým peelingem Saloos, který skvěle odstraní suchou kůži a pokožku zjemní. Obsažené oleje pleť sice vyživí, ale pokud byste stále neměli dost, můžete po osušení aplikovat Saloos kokosovou péči s čokoládou. Nebo sáhněte po balzámu čokoládová fantazie Nobilis Tilia. Do čokolády se také můžete doslova naložit, a to s čokoládovou krémovou kuličkou do koupele Ceano, která nádherně provoní celou koupelnu i vaši pokožku, navíc zanechá kůži příjemně vláčnou na dotek. A na závěr to nejlepší, když budete relaxovat v čokoládové koupeli, na dekolt i obličej si aplikujte čokoládovou masku Ceano, která je skvělá obzvláště pro sušší typy pleti. Pokožku tonizuje a bez obav ji můžete aplikovat nejenom na obličej, ale také pokožku celého těla a do lákavé čokolády se ponořit.

Související produkt
Tělový peeling čokoláda 140 ml
Saloos / 184 Kč
Tělový peeling Čokoláda obsahuje harmonizující směs extraktu kakaových bobů, mořské soli a kokosového oleje. Zjemňuje, hydratuje a zvláčňuje pokožku.
Detail produktu