Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Cyklická žena 2. část

Cyklická žena 2. část Dynamická fáze začíná po menstruaci a probíhá zhruba týden před ovulací.
Jana Konečná
5,0 5
4

Přejít na sekci článku:

Co nám dynamická fáze přináší

Co nám dynamická fáze přináší zdroj: shutterstock.com

Dynamická fáze je ideální čas pro nové začátky - máme dostatek sebevědomí i energie k ukončení záležitostí, které nás nenaplňují, a začít s novými. Zároveň máme i dostatek vůle, abychom v novém režimu vydržely. Toto období je také nejvhodnější pro takzvaný životní koučink a aplikování pozitivních afirmací do každodenního života. V jiných fázích neoplýváme až takovým sebevědomím, abychom těmto afirmacím vůbec věřily, a také nemáme natolik pevnou vůli a výdrž na to, abychom afirmační cvičení praktikovaly každý den.

S pevnou vůlí a výdrží se pojí také předsevzetí, takže ne na Nový rok ani v pondělí, ale zkuste si naplánovat nějaké předsevzetí spíše na dynamickou fázi. Na správné cestě nás udrží také pozitivní energie. Pokud na tom totiž nejsme s náladou nejlíp, nezřídka se stane, že „uklouzneme“ a z naplánované cesty sejdeme. Pak nás začnou přepadat myšlenky, že jsme k ničemu, že stejně nic nevydržíme, nedotáhneme do konce, nebo že je to teď už jedno, když jsme předsevzetí porušily a můžeme se na to teda rovnou vykašlat. Pokud jsme však nabité pozitivní energií, málokdy ke sklouznutí z předsevzetí vůbec dojde, a pokud už, tak jsme k sobě shovívavější.

Lepší paměť, racionální a analytické myšlení, lepší argumentační schopnosti, asertivita, dostatek sebevědomí a plno pozitivní energie nám pomáhá lépe se vyrovnat mužům, což se obzvláště hodí, pokud pracujete v převážně mužském prostředí nebo v oboru, který je stereotypně považován za mužský. Kvůli těmto posíleným schopnostem si hodně žen v této fázi libuje a nejraději by byly, aby trvala celý měsíc. Jiné ženy ji tolik v oblibě nemají, protože jim vadí, že se jim do myslí vkrádá sobeckost. Přijde jim totiž, že se upřednostňováním vlastních potřeb vzdalují od budování vztahů, které jsou pro ně na prvním místě.

Související produkt
Aloe vera šťáva 330 ml
Santaverde / 429 Kč
100% čistá organická šťáva z aloe vera přispívá k přirozené obranyschopnosti, je skvělým antioxidantem a přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.
Detail produktu