Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Oslavte Silvestr podle svého

Oslavte Silvestr podle svého Oslavte poslední den v roce podle svého gusta a následující den vyzkoušejte naše tipy na doplňky stravy.
Renata Ježková
5,0 5
4

Oslavte Silvestr podle svého zdroj: picjumbo.com

A máme tady Silvestr. Asi by se slušelo navrhnout vám nějaká veselá zelená pitíčka, koktejly plné vitaminů a minerálů, případně ty nejzelenější prostředky na kocovinu. A víte co….ono to všechno najdete jinde, případně v článcích z předchozích let. A je jedna věc, kterou máme v Biooo rádi ještě méně než chemikálie v jídle a kosmetice. Stagnaci. Věříme, že vše, co děláme, lze stále posouvat dál. Posouvat hranice, to je přesně to,o co se snažíme.

A tak vám ani nebudeme radit, co máte dělat, pít a jíst na Silvestra. Je to oslava konce roku a ten byl jenom váš. Takže je jen na vás, jak ho oslavíte. Jestli nějak zdravě a zeleně a nebo to rozjedete se vší parádou, jak to tady v Čechách umíme, a druhý den se budete dušovat, že už nikdy více...nebo zvolíte nějakou zlatou střední cestu. Nebo třeba taky nic, protože astrologický nový rok začne až za pár měsíců, na čínský si taky ještě počkáme. Protože kolik lidí, tolik chutí a přesně to činí život zajímavým a zábavným. A my máme život rádi právě pro jeho rozmanitost, kterou se snažíme vnést i do našeho sortimentu. A chceme i v dalších letech stále růst. Abyste vy mohli vybírat, pečovat o své zdraví, hubnout, sportovat, hýčkat se, dovídat se nové věci, nakupovat, a to všechno maximálně komfortně a pohodlně.

Že je to všechno hezké, ale přece jen by se hodil nějaký recept na kocovinu? ;-) Tak můžete si dát ráno čaj z goji nebo třeba popíjet Fytomineral. Zafungovat může i Kubra nebo jakýkoliv jiný doplněk se zázvorem. Pokud raději něco s nádechem exotiky, vyzkoušejte tradiční čínskou medicínu a formuli 075. Ale ještě lepší je prevence a nejlepší prevencí je slavit opravdu s radostí. Protože ať už vám starý rok natropil cokoliv, pořád jste tady, ne? A pořád máte dost sil, abyste přivítali ten nadcházející. A to není až tak málo a stojí za to si to připomenout. A kdyby vám ty síly pak přece jen trochu začaly docházet, pořád si můžete pořídit cordyceps. Nevíte, co to je? Tak to zjišťujte až příští rok. Protože dneska přece slavíme.