Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Argital myslí i na citlivky

Argital myslí i na citlivky Péče o citlivou pleť se stále dostupnější.
Hana Bartušková
5,0 5
3

Citlivá pleť zdroj: shutterstock.com

Moderní doba dokáže být k pleti nepříjemná. Podráždění, začervenání, zarudlá pleť, alergie nebo jiné kožní problémy se týkají stále většího počtu lidí. A je stále těžší najít vhodnou péči pro pleť, která je přecitlivělá a přehnaně reaguje na vnější podněty. Dobré je, že si výrobci toto uvědomují, a vznikají tak stále nové produktové řady, které jsou určeny právě pro citlivou pleť. Tyto výrobky neobsahují dráždivé látky, například parfemaci, a jsou tak pletí mnohem lépe snášeny než běžně dostupná kosmetika v drogérii. Stačí jen hledat a odpovídající péči pro svou citlivou pleť určitě najdete.

Pečující řada Argital Allergen Free je vhodná pro suchou a přecitlivělou pleť. Neobsahuje žádné potenciálně dráždivé látky, naopak pleť zklidňuje výtažky z fialky a zeleným jílem. Tato kosmetika je vhodná pro přecitlivělou a podrážděnou pleť, blahodárně působí na ekzémy a jiné problémy pleti, jako jsou například alergie. Výrobky jsou navíc certifikovány a jejich čistým přírodním složením si můžete být jisti. A také neobsahují přidanou parfemaci, pouze čisté přírodní látky, a jsou hypoalergenní.

Přejít na sekci článku:

4 důvody pro Argital Allergen Free

Citlivá pleť zdroj: shutterstock.com

1 Používat voňavou kosmetiku není špatné. Vůně dokáže potěšit, povzbudit a navíc nás krásně naladí. Ale přidaná parfemace, ať už chemická nebo z esenciálních olejů, dokáže pleť také podráždit. Proto výrobky Argital Allergen Free určené pro citlivou pleť neobsahují žádné esenciální oleje a voní pouze po autentických přírodních látkách, které obsahují.

2 Argital nabízí v této řadě komplexní péči pro citlivou pleť. Díky svému certifikovanému přírodnímu složení pleť vyživuje, pomáhá podporovat regeneraci a brání pleť proti nepříznivému okolnímu prostředí.

3 Výrobky obsahují zelený jíl, který pomáhá zklidňovat a normalizovat pleť. Jíl čistí a detoxikuje, ale je dostatečně šetrný tak, aby pleť během čistění zbytečně nedráždil. Produktovou řadu Allergen Free navíc můžete doplnit i dalšími produkty Argital, které obsahují zelený jíl, ať už si vyberete pleťovou masku nebo výživný krém, vaše pleť se bude mít jako v bavlnce.

4 Další přísadou v této řadě je violka trojbarevná, která má zklidňující účinky, ale mimo to také působí proti předčasnému stárnutí pleti. Pomáhá pleť uklidňovat, ale také ji posiluje a chrání proti volným radikálům.