Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Argital myslí i na citlivky

Argital myslí i na citlivky Péče o citlivou pleť se stále dostupnější.
Hana Bartušková
5,0 5
3

Přejít na sekci článku:

Péče o pleť s Argitalem

Argital Allergen Free zdroj: shutterstock.com

Hypoalergenní řada od Argitalu kombinuje účinky zeleného jílu a violky tříbarevné. Díky tomu nabízí pleti dokonalou čistotu zeleného jílu s antioxidačním a antibakteriálním mixem violky. To vše doplňují ještě další přírodní látky, rostlinné extrakty a oleje, které přináší výživu, hydrataci a dokonalou péči. Výrobky neobsahují žádné syntetické složky, jako jsou parfémy, konzervanty a barviva. K eliminaci nežádoucích projevů přecitlivělé pleti byly k ovonění hypoalergenních produktů Argital použity pouze přírodní extrakty, nikoli esenciální oleje.

Pleť potřebuje především vyčistit, to obstará hypoalergenní tuhé mýdlo. Není třeba se mýdla bát, je vhodné i pro čištění suché pleti. Pokud přece jenom mýdlo není váš šálek čaje, vyzkoušet můžete Hypoalergenní čistící mléko, které pleť vyčistí opravdu šetrně a navíc obsahuje i jojobový olej a další extrakty pro výživu pleti. Po vyčistění pokožky nezapomínejte na tonizaci, tonikum Argital obsahuje bylinné extrakty, které uklidní nežádoucí projevy pleti.

O hydrataci pleti se postará krém se zeleným jílem a violkou. Ten pečuje o citlivou pleť, chrání ji před podrážděním a současně dodává potřebnou výživu i hydrataci. Krém obsahuje výživný mandlový olej, který podporuje regeneraci. Spolu s olivovými olejem a dalšími bylinnými výtažky vyživuje a hydratuje pokožku. Krém je vhodný pro citlivou pleť díky obsahu jílu, který zklidňuje, a výtažkům z měsíčku lékařského a violky, které pomáhají regenerovat a posilovat oslabenou a přecitlivělou pokožku. Pro občasnou péči najdete v nabídce i pleťovou masku a o vaše ruce se zase postará Hypoalergenní krém na ruce s violkou.