Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Faith in Nature – věříme přírodě

5,0 5
4

Faith in Nature – věříme přírodě zdroj: pixabay.com

Milujete přírodu a chcete žít v souladu s ní? Pak se vaše filozofie shoduje s mottem značky Faith in Nature, která nabízí široké spektrum produktů pro ženy, muže i ty nejmenší.

Značka Faith in Nature se na trhu nachází již čtyřicet let, což je v oblasti přírodní kosmetiky velmi dlouhá doba. Vznikala v době, kdy se o přírodní kosmetice nevědělo takřka nic a nalézání těch správných receptur bylo trochu tápáním ve tmě – podle zakladatelky Rivky Rose to ale vlastně nebylo tak těžké. Stačilo vnitřně souznít s přírodou a zbytek už přišel sám.

Značka Faith in Nature sice vznikla v Edinburghu, nicméně Rivka Rose získávala první známky inspirace během svého dospívání v New Yorku, který je sice přímo synonymem městského prostředí, ale díky parkům si i zde příroda nachází svoje místo a nemůžete si nevšimnout, jak se mění jednotlivá prostředí. Právě harmonie a soulad přírodních procesů byly velkou inspirací pro vznik značky – stačilo jen mít víru – faith – v přírodu.

V souladu s přírodou

Cílem Faith in Nature je spolupracovat s přírodou, vytvářet produkty, které jsou ekologicky udržitelné a k přírodě maximálně šetrné. Kosmetika pro lepší svět? Tak trochu. Ve Faith in Nature věří, že díky kosmetice z kvalitních přírodních ingrediencí můžeme svět udělat o něco lepší. Faith in Nature nabízí svoje produkty za příjemné ceny, jednoduše proto, že věří, že by každý měl mít možnost udělat ve svém životě změnu a přeorientovat se na přírodní kosmetiku. Díky férovým cenám a kvalitě složek poskytuje Faith in Nature kosmetickou výbavu pro celou rodinu, která nezruinuje vaši peněženku. Produkty jsou ve valné většině vyráběny v nynější základně značky – Velké Británii, ať už kvůli podpoře lokálních zdrojů či k minimalizaci ekologických škod způsobených logistikou a dálkovou dopravou.

Faith in Nature nabízí vše, co jen můžete potřebovat a sortiment se neustále rozrůstá. Příjemné společníky ve sprše vám jistě budou dělat sprchové gely s lahodnými vůněmi – vyberete si čokoládu, grapefruit nebo snad kokos? O vlasy pak pečují šetrné šampony a kondicionéry z přírodních složek, jež vlasy nezanášejí a zanechávají je plné života. Vaše tělo pak provoní jemná tělová mléka a nežádoucímu zápachu zabrání přírodní deodorant. Za zmínku stojí také pleťová kosmetika… zkrátka, je toho hodně. Faith in Nature nezapomíná ani na ty nejmenší a nabízí kompletní spektrum produktů pro péči o dětskou pokožku, které jsou velmi šetrné a nedráždivé. Ve Faith in Nature zkrátka důvěřují přírodě a snaží se z ní dostat to nejlepší a zároveň jí co nejméně škodit. To vše s kvalitními přírodními složkami a bez zatížení jak pokožky, tak naší planety.