Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

NATURIGIN - nejšetrnější barvy na vlasy i péče pro celé tělo

Suchý šampon od Naturigin zdroj: Naturigin

Málokterá žena v životě nesáhla po barvě na vlasy, ať už z důvodu překrytí šedin, které trápí zejména tmavovlásky, nebo prosté nespokojenosti s odstínem své přirozené barvy (ta nám, mimochodem, sluší nejvíc ačkoliv my se v ní kolikrát necítíme). 

Já sama jsem od přírody blondýnka a mám odmalička světlé vlasy, přesto se již od puberty odbarvuji potažmo zesvětluji, protože se zkrátka ve své barvě cítím trošku jako šedá myš. Samozřejmě jsem si prošla i obdobím absolutní platiny. 

Několikaleté odbarvování, často i barvami z drogerie, dalo mým vlasům pořádně zabrat, zvláště odbarvování peroxidem je pro vlasy extrémně namáhavé: dochází k narušování struktury vlasového vlákna, otevřou se vlasové šupiny a barevné pigmenty pak snáze pronikají dovnitř vlasu. 

Existuje však i šetrnější řešení! A to cestou přírodních barev na vlasy. Značka NATURIGIN přináší nejšetrnější barvy na vlasy na domácí barvení a BIO certifikovanou vlasovou, ale i tělovou péči. 

Tak nezoufejte, že jsou kadeřnictví stále zavřená, otevřete si svůj soukromý salon v pohodlí domova a dejte se směle do toho. 

O značce

Společnost vznikla v roce 2004 v Dánsku s cílem nabídnout lidem zdravější způsob života. Jedná se o rodinnou firmu, kterou založila Mette společně se svým manželem Stigem, jenž má starost inovace a perfektní kvalitu produktů, zatímco Mette pečuje o faktickou stránku vývoje produktů a certifikace. 

NATURIGIN nejsou ale jen šetrné přírodní barvy na vlasy. Značka přináší celou řadu produktů péče o vlasy i tělo od sprchových gelů až po mýdla pro intimní hygienu, které byly vytvořeny s jednoduchou vizí: skutečné krásy dosáhneme použitím co nejčistších kosmetických produktů – maximálně přírodních a organických tak, jak je v současné době možné. 

Tato filozofie spolu s dlouhodobou zkušeností ve vývoji profesionálních barev na vlasy jim umožnily vytvořit jedinečné přírodní barvy 100% bez amoniaku, SLS, resorcinolu a parabenů. Unikátní receptura obsahuje pouze organické a přírodní ingredience, zejména citrónový a mandarinkový esenciální olej a dalších 10 vyživujících, přírodních složek a esenciálních olejů, které chrání vlasy během procesu barvení, dodávají jim výživu a jedinečný lesk.

Přírodní barvy na vlasy NATURIGIN si získaly neobyčejně velkou oblibu u žen napříč celým světem – důkazem je již několik získaných spotřebitelských ocenění. 

Všechny receptury sestávají z organických certifikovaných ingrediencí skandinávské přírody, odkud čerpají ty nejcennější byliny a bobule. Žádný z produktů, včetně jejich složek, nejsou testovány na zvířatech, takže jsou vhodné i pro vegany.

NATURIGIN znamená...

VYNIKAJÍCÍ KVALITA

Všechny produkty NATURIGIN jsou vytvořeny s cílem posílit přirozenou krásu vašich vlasů a pokožky. Neustále se snaží dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi čistými výhodami přírodních ingrediencí při zachování vysokého výkonu a vynikající kvality.

BEZPEČÍ

Pro NATURIGIN byla vždy prioritou péče - a upřednostňování zdraví. Proto používají přísady získané z přírodních zdrojů a pracují s certifikacemi, které zajišťují jedny z nejpřísnějších bezpečnostních standardů v tomto odvětví.

UDRŽITELNOST

Osud naší planety jim není lhostejný. Proto si dali za cíl uchopit a zlepšit každý průmyslový standard a jsou synonymem výrazů:

BIO

Společnost NATURIGIN se pyšní tím, že dodává produkty na ekologickém základě. Věří v péči a kosmetické výrobky, které jsou v souladu s přírodou a jsou prospěšné nejen pro vaše vlasy a pokožku, ale také pro životní prostředí.

ČISTÉ OCEÁNY

Stejně jako čisté oceány jsou globální prioritou, jsou prioritou také pro NATURIGIN. Své obaly primárně vyrábí z plastového odpadu získávaného z oceánu - takříkajíc VĚDOMÉ PLASTY.

NATURIGIN umožňuje zvolit si zdravější životní styl a neobávat se při barvení vlasů chemikálií jako jsou amoniak, resorcinol, parabeny. Naše produkty totiž obsahují bio extrakty a přírodní oleje. NATURIGIN tak představuje vynikající kvalitu mezi kosmetickými produkty s vysokým podílem bio certifikovaných a přírodních ingrediencí.

- Mette Lykkegaard, zakladatelka -

Proč říci ANO přírodnímu barvení vlasů:

  • Jsou šetrné k životnímu prostředí
  • Nedráždí pokožku hlavy a nevyvolávají alergické reakce
  • Plné krytí odrostů i šedin
  • Široká paleta odstínů
  • Neničí vlasové vlákno - naopak vlas obalí a vyživí

Na vlastní kůži:

Suchý šampon 200ml

Má jediná zkušenost se suchými šampony byla přes sypací práškové šamponky z klasických drogerií, které vám při horší manipulaci nadělaly více škody než užitku – bílé mapy různě po délce vlasů, bílá pěšinka a drolící se prášek z vlasů.

Jelikož mám jemné vlasy, troška promaštění je na nich znát velmi brzy, co si budeme povídat. Lehký suchý sprejový šampon Naturigin můj postoj k tomuto způsobu “mytí” změnil.

“Tekutina” je v nádobě připomínající klasické laky na vlasy s kuličkou uvnitř, která ji promíchává. Šampon se nanáší cca 20 cm od hlavy a nechává se 2-3 minuty “vstřebat”. Je opravdu velmi lehoučký, takže pro majitelky jemných vlasů naprostý ideál – nezatíží, ale hezky nadýchá. Po uplynutí času se vlasy rozčešou hřebenem, aby se prášek rozprostřel po celé délce a je hotovo! Takto si vlasy můžete “mýt” i několik dní, pokud je a vlasovou pokožku nechcete zatěžovat neustálým mytím.

Šampon bude určitě ideálním kandidátem na letní dovolené, kdy si nebudete chtít (nebo nebude možnost) mýt vlasy příliš často.

 

Řekněte ANO přírodnímu barvení vlasů: