Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Royal Green: Přírodní BIO doplňky stravy

Produkty Royal Green s plátky ovoce zdroj: Royal Green

Royal Green je holandská společnost zaměřená na výrobu přírodních doplňků stravy, čajů, kokosového cukru a kokosového oleje. Věří, že jedinou cestou, jak si vychutnat zdravý a spokojený život, je právě cesta v harmonii s přírodou

Používají výhradně ty nejčistší přírodní suroviny, pokud možno v certifikované BIO kvalitě. Všechny ingredience ctí jako neocenitelné dary Matky přírody, jenž pomáhají lidem k lepšímu zdraví a zároveň myslí na blaho planety - aktivně podporují trvale udržitelné způsoby pěstování zemědělců, od kterých suroviny odebírají. 

V čem jsou výjimeční?

Jsme skálopevně přesvědčeni, že celostní a BIO certifikované vitamíny a minerály jsou pro tělo daleko přínosnější, mají širší záběr a tělo je lépe přijímá.”

V produktech Royal Green žádné uměle izolované vitamíny a minerály nenajdete. Věří, že vrcholná éra syntetických doplňků stravy je pomalu na ústupu, lidé si čím dál více uvědomují, že pouze souznění s tím, co je jim odjakživa přirozené, je pro ně nejlepší - tedy to, co jim poskytuje sama příroda.

Od roku 2008 jsou vášnivými šiřiteli této myšlenky a tu také zhmotnili v podobě svých výrobků, ve kterých žádná plnidla, konzervanty, pesticidy, dochucovadla a jiné chemické látky nenajdete. Veškeré produkty jsou samozřejmě bezlepkové.

Pravé vitamíny v produktech od Royal Green

Zcela “zelená” značka potravinových doplňků nabízí skutečně čisté produkty jako plnohodnou alternativu k těm běžně dostupným, synteticky vyrobeným. Faktem stále zůstává problematika informovanosti lidí. Když si půjdete do lékárny koupit například klasický vitamín C, pravděpodobně odejdete s přípravkem obsahující kyselinu L-askorbovou, tedy syntetickou podobu vitamínu C.

To samé platí, co se přípravků na posílení kostí týká - není vyloučeno, že si za nemalé peníze odnesete produkt s obsahem uhličitanu vápenatého, který nejspíš bude obsahovat rozemletou křídu či kámen. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál. Běžně dostupné preparáty v lékárnách zpravidla nejsou přírodního původu nýbrž uměle produkované farmaceutickými společnostmi.

Jak dobře víme, výroba léků, potravinových doplňků apod. je jen obrovským byznysem, kde často vůbec nejde o zdraví člověka… 

Jakými certifikáty se pyšní?

Přírodní doplňky stravy od Royal Green

Důkazem o BIO kvalitě jejich vitamínů a minerálů čistě z přírodních zdrojů je certifikát udělený nezávislou kontrolní institucí

Certifikát BIO je celostátní ochrannou známkou biopotravin a nese národní logo označující produkty pocházející z ekologického zemědělství. 

Program NOP (National Organic Program) definovalo americké ministerstvo zemědělství ve směrnici “NOP Final Rule” jako národní standardy ekologického zemědělství závazné pro všechny pro všechny BIO produkty vyráběné či exportované do USA. Tudíž veškeré produkty označované jako”organic” musí projít kontrolami podle standardů NOP od sběru planě rostoucích rostlin, přes zpracování až po jejich balení a to bez výjimky. 

Vyzkoušeli jsme:

Mrkněte, jaké postřehy pro vás sepsala naše Míša, která kapsle nabité zdravím ochotně otestovala na vlastní kůži :) 

Royal Green Camu Camu, kapsle 60 ks

Na vyzkoušení produktu jsem měla relativně krátkou dobu, než abych stihla vypozorovat nějaký efekt, ale v globálu jsem se během jeho užívání cítila dobře a přišlo mi, že mám i více energie - kapsle stále užívám.

Jde o jeden z nejsilnějších antioxidantů a zdrojů přírodního vitamínu C. Žádná náhražka v podobě syntetické kyseliny L-askorbové. Vitamín C přispívá k podpoře imunitního systému, což ve stávajícím chřipkovém období pomůže tělu lépe odolávat vnějším nástrahám, a také je známý pro své významné anti-age účinky. 

V Camu Camu je 50x více vitamínu C než v pomerančích, 3x více než v Acerole a 6x více než v šípku. Obsahuje i enzymy a další prospěšné živiny.

Royal Green Camu Camu, kapsle 60 ks

Samotné kapsle jsou rostlinného původu - z hydroxypropylmethyl celulózy (HPMC) a skvěle stravitelné.