Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Po čem ženy touží pod stromečkem?

dárek pro ženu pod stromeček zdroj: Unsplash

Vánoce pomalu klepou na dveře a my co nevidět budeme ze sklepa nebo půdy vytahovat zaprášené krabice vánočních dekorací, bytem se začnou linout vůně cukroví… Ta jedinečná atmosféra svátků klidu, míru a pohody nelze ničím nahradit. Těšíme se na setkání s rodinou a těmi nejbližšími, na to, jak odložíme celoroční stres a shon a konečně si v klidu odpočineme u pohádek a oddáme se povolenému obžerství.

Druhou stránkou věci jsou dárky pro naše milované. Šťastlivci, kteří začali se sháněním již v létě, mají o starost míň. Závist. No a my, ti druzí, co rádi prokrastinujeme… musíme zapojit mozkové závity, abychom vymysleli dárky, které potěší. Někdy to může být pěkný oříšek. Buď jsme nápady vyčerpali v minulých letech, nebo jsme omezeni stávající situací, kdy nejde procházet obchody a čekat “co nás cvrnkne do nosu” jako inspirace.

Ale vždy můžete situaci zachránit univerzálními dárky, které určitě neurazí a zaručeně udělají radost.

Jak vybrat dárek pro ženu?

Dárek pro ženu by měl být osobní, od srdce, aby obdarovaná cítila, že vám stála za zamyšlení se nad vhodným dárkem. Dárky pro ženu se tradičně vybírají snáz, než pro muže. Pokud tedy nemáte v plánu konkrétní ženu obdarovat vyloženě něčím speciálním, zvolte univerzální dárek, který nezávisí ani na věku, zálibách či vztahu, jaký s danou ženou máte.

Voňavé dárky

Voňavé dárky v podobě mýdel

Milovnice kosmetiky zaručeně potěší dárková sada nebo kazeta přírodní kosmetiky, jejíž výběr máme opravdu pestrý. Volit můžete ze zajetých značek i novinek, které jsme do našeho sortimentu zařadili.

Za pozornost určitě stojí třeba organická dekorativka Mádara, Boho Green Make-up, luxusní paletky očních stínů Aether Beauty, řecká značka kosmetiky Soma n Botanicals, NeBiolina nebo přírodní rtěnky od slovenské značky Pjur. Potěšit můžete také koupelovou sadou obsahující jak kosmetiku, tak přípravky do koupele pro dokonale relaxační domácí wellness. 

Pro milovnice čaje

Maminku, sestru, babičku, tetu, kamarádku nebo kolegyni určitě neurazíte dobrým čajem, který zahřeje při dlouhých zimních večerech.

Zapomeňte na obyčejné čajové pytlíky ze supermarketu, které s opravdovým čajem nemají nic společného.

Dárkové vánoční sady od English Tea Shop navíc krásně vypadají - takže budou lahodit chuťovým pohárkům i oku.

V nabídce mají dokonce speciální Cestovní balení pro dámy v elegantním růžovém pouzdře, takže si obdarovaná svůj šálek čaje může následně vychutnat s radostí kdykoliv, kdekoliv. 

Šálek kvalitního čaje

Mezi oblíbené patří také čaje Numi Organic Tea, které se pyšní vysokou prestiží a dokonalou kvalitou ingrediencí. A když k tomu ještě přidáte tematickou knížku, no uznejte - o dokonale pohodové zimní večery nebude nouze :). 

Dobroty bez výčitek

Dobroty ze zdravých surovin

A čím potěšit ženu, která ráda tráví svůj čas v kuchyni a jejímž koníčkem je vaření nebo pečení z kvalitních surovin? Sestavte jí praktický balíček.

V sekci Zdravé potraviny seženete vše, bez čeho se svědomitá hospodyňka neobejde: rostlinné oleje, zdravá sladidla, koření všeho druhu, ale i zdravé sladkosti jako jsou různé čokolády, snacky, tyčinky, sladké pomazánky nebo luxusní lahodnou kávu z celého světa

Ve zdravém těle zdravý duch

Zdravé pochoutky

Dárek pro zdraví nejen mile potěší, ale zároveň prospěje. Možná máte ve svém okolí ženu, která dbá na zdravý životní styl nebo ji chcete nenápadně nápadně pobídnout k tomu, aby s tím začala? Ať tak či onak, v dnešní uspěchané době není na škodu čas od času vypnout od starostí všedního dne (práce, domácnost, děti) a nechat odplavit stres, díky kterému si často a nevědomky zaděláváme na pořádné problémy - chronický stres může vést k rozvoji mnoha nemocí různých částí našeho těla.

Taková aromaterapie ať už v podobě inhalace, masáže nebo koupele je báječný způsob péče a prevence o zdraví. Trefou do černého může být i kvalitní přírodní svíčka, která potrhne chvíle pohody a nádherně provoní celý interiér. Přírodní doplňky stravy či superpotraviny se neztratí v žádné domácnosti, dodají tělu všechny potřebné vitamíny, minerály a další látky, které v moderní stravě často chybí a navíc pomohou skvěle posílit imunitu. 

Sestavte balíček na míru dané ženě a perfektně promyšlený dárek od srdce je na světě.