Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.
Redakce BIOOO.CZ

Redakce BIOOO.CZ

Biooo tým se zajímá o nejnovější dění v oblasti přírodní kosmetiky, ekodrogerie i zdravého životního stylu. Snaží se vám pravidelně přinášet zajímavé novinky z bio světa a zároveň pro vás pořádá zajímavé prezentace. Biooo tým má přírodní kosmetiku a vše kolem ní opravdu rád a ještě raději povědomí o přírodních věcech šíří.

Recenze: Dopřejte své pleti luxusní organickou výživu a hydrataci s MÁDAROU

Jestli je pro nás v BiOOO.cz něco opravdovou srdcovkou, pak je to lotyšská značka MÁDARA. Už na první pohled vyniká úchvatným minimalistickým designem, dostanou vás její dokonalé vůně a samozřejmě perfektně vyladěné receptury, bohaté na vysoký obsah účinných látek. Propojuje v sobě moderní vědecké poznatky se silou tradičních severských bylin, které v každém z produktů přináší dokonalou kompozici s maximálním efektem pro naši pokožku.  MÁDARU si zamilujete i vy. Pro...

Produktová řáda Ocean Love od Mádary

Má moje kosmetická rutina co do činění s oceánem?

Oceány, moře, řeky a jezera jsou jako krevní oběhová soustava naší planety. Dříve jste si to možná neuvědomovali, ale i beauty produkty a malé návyky mohou udělat věci ošklivější nebo hezčí.
Mádara rudá rtěnka fire

MÁDARA - Všechny odstíny červené

Kult červených rtů byl odjakživa základem kosmetického průmyslu. Jak ale odvážné červené rtěnky získají svou jasnou barvu? Používají se 4 různé typy pigmentů - a zde je rozcestník, jak z etického hlediska zvolit bezpečnou a čistou červeno...
  • 1

Nejčastější štítky autora