Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4x kosmetika pro každou malou princeznu

Přejít na sekci článku:

(4) Vlastní balzám na rty

(4) Vlastní balzám na rty zdroj: shutterstock.com

Pokud vám vaše domácí princezna chodí na rtěnky a závistivě vás okukuje v zrcadle, když se malujete, tak jí prostě pořiďte vlastní balzám na rty. Možná si myslíte, že to je zbytečná investice, protože malá holčička to stejně hned ztratí a bude po balzámu. Ale spíš ne. Spíš bude svůj vlastní balzám na rty hlídat jako oko v hlavě, občas ho sice půjčí i panenkám, ale v nouzi nejvyšší ho půjčí i vám. Protože na rozdíl od vás bude mít malá holčička sbalený balzám na rty, i když jdete jenom narychlo nakoupit a proletět se na houpačce na hřišti.

Pro princezny samozřejmě vybírejte růžově. Růžovou barvu balzámu nebo obalu a sladkou vůni totiž ocení princezna nejvíce. Jahodový nebo malinový balzám bude tím pravým. Zároveň ale vybírejte balzámy dostatečně hutné a s obsahem bambuckého nebo kakaového másla, rostlinných olejů a včelího vosku. Díky tomu to bude nejen hračka, ale balzám se také postará o jemné rty. Pokud koupíte balzám v bio kvalitě, tak se ani nemusíte bát toho, že ho dítě třeba i sní nebo slíže ze rtů.