Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Weleda pro nejmenší

Přejít na sekci článku:

Dětská kosmetika není jen pro děti

Dětská péče nejenom pro děti zdroj: shutterstock.com

Měsíčkovou řadou od Weledy nemusíte mazat jenom své ratolesti. Vyzkoušejte produkty i na vlastní kůži a možná se ke své oblíbené kosmetice už nevrátíte. Kromě čistého přírodního složení a regenerační síly měsíčku vám tato kosmetika nabídne také krásně čistou a jemnou vůni. Takovou tu miminkovskou.

Dětský šampon můžete bez obav vyzkoušet i na svoje vlasy. Neobsahuje průmyslová pěnidla a vlasy umývá velmi jemně, díky tomu je vhodný i pro barvené vlasy nebo pro podrážděnou vlasovou pokožku a problémy s lupy. Dětský šampon pak už jenom doplňte svým oblíbeným kondicionérem a vlasy budou moci zářit krásou.

Dětský měsíčkový olej můžete využít nejen pro hydrataci pokožky celého těla, ale také například i pro vlasové zábaly. Stačí nanést dostatečné množství oleje do vlasů, nechat působit a poté důkladně vymýt šamponem. Vlasy budou hebké, poddajné a vrátí se jim lesk.

Stejně tak i hutné dětské krémy určitě vaše pleť ocení hlavně v zimě. Stejně jako mažete miminko před odchodem ven do mrazů hutným krémem, můžete dopřát i své pleti speciální ochranu proti chladu. Že máte na sobě make-up? Nevadí. Malé množství krému proti mrazu dejte do dlaní a pořádně dlaně o sebe třete, poté jemně přiložte na obličej a už nerozmazávejte. Krém dodá vaší pleti přirozené rozjasnění a navíc ochrání i proti chladu.