Weleda pro nejmenší

Přejít na sekci článku:

Dětská kosmetika není jen pro děti

Dětská péče nejenom pro dětizdroj: shutterstock.com

Měsíčkovou řadou od Weledy nemusíte mazat jenom své ratolesti. Vyzkoušejte produkty i na vlastní kůži a možná se ke své oblíbené kosmetice už nevrátíte. Kromě čistého přírodního složení a regenerační síly měsíčku vám tato kosmetika nabídne také krásně čistou a jemnou vůni. Takovou tu miminkovskou.

Dětský šampon můžete bez obav vyzkoušet i na svoje vlasy. Neobsahuje průmyslová pěnidla a vlasy umývá velmi jemně, díky tomu je vhodný i pro barvené vlasy nebo pro podrážděnou vlasovou pokožku a problémy s lupy. Dětský šampon pak už jenom doplňte svým oblíbeným kondicionérem a vlasy budou moci zářit krásou.

Dětský měsíčkový olej můžete využít nejen pro hydrataci pokožky celého těla, ale také například i pro vlasové zábaly. Stačí nanést dostatečné množství oleje do vlasů, nechat působit a poté důkladně vymýt šamponem. Vlasy budou hebké, poddajné a vrátí se jim lesk.

Stejně tak i hutné dětské krémy určitě vaše pleť ocení hlavně v zimě. Stejně jako mažete miminko před odchodem ven do mrazů hutným krémem, můžete dopřát i své pleti speciální ochranu proti chladu. Že máte na sobě make-up? Nevadí. Malé množství krému proti mrazu dejte do dlaní a pořádně dlaně o sebe třete, poté jemně přiložte na obličej a už nerozmazávejte. Krém dodá vaší pleti přirozené rozjasnění a navíc ochrání i proti chladu.