Sestavte si dárkový koš pro miminko

Přejít na sekci článku:

A pro líné 2v1

A pro líné 2v1zdroj: shutterstock.com

Úplně nejrychlejším způsobem pravidelné péče o pokožku miminek i malých dětí je pak olejová nebo výživná koupel. Stačí nalít jen malé množství koupele do teplé vody. V jednom kroku je miminko čisté i namazané. Ušetříte tak nejen čas, ale také trápení s miminkem, které nemusíte po koupání ještě mazat. Přeci jenom některé malé děti nemají rádi, když se s nimi přehnaně dlouho manipuluje. Takto stačí po koupání jenom pomazlit a obléct.

Měsíčková kojenecká koupel od Weledy je vhodná pro používání už od narození. Obsahuje výtažky z měsíčku, které aktivně působí na pokožku, zklidňují ji a pomáhají hojit podráždění a poškození. Obsah rostlinných olejů, mandlového a sezamového, zase vyživuje a pomáhá udržovat pokožku jemnou, hebkou a hydratovanou. Koupel navíc jemně voní a pomáhá uvolnit a uklidnit smysly. Je tak velmi vhodná pro večerní koupání, protože připravuje miminko ke spánku.

Pokud tedy sestavujete třeba dárek pro kamarádku do porodnice, tak do balíčku přibalte od Weledy měsíčkové mýdlo, dětský olej, měsíčkový krém, krém proti opruzeninám a jako bonus kojeneckou koupel. Novopečená maminka bude mít vše potřebné pěkně pohromadě. Mýdlo umyje pokožku i jemné vlásky, olej zase namasíruje a pečuje o pokožku celého těla. Dětský krém je vhodný pro použití kdykoliv během dne na nejvíce suchá místa. A občasnou luxusní koupel s měsíčkovou přísadou může vyzkoušet i maminka. Nebo sestavte dárkový balíček klidně jinak. Nechce se vám nad tím přemýšlet? Předem sestavený balíček od Weledy koupíte tento týden v akci taky.