28 důvodů, proč si koupit přírodní dekorativku

4,0 5
5

Přejít na sekci článku:

Kupte si přírodní minerální make-up, protože...

Kupte si přírodní minerální make-up, protože...zdroj: shutterstock.com

Neucpává póry. Minerální make-up je totiž na pleti tak lehký, že ho ani neucítíte. Nezatěžuje pleť, je velmi šetrný i k aknetické pokožce, neucpává póry, ani nezpůsobuje akné.

Snadno se nanáší. Ze začátku vám to tak nemusí připadat, ale jakmile si sypký minerální make-up osaháte a vyzkoušíte, tak zjistíte, že stačí jenom pořádný štětec a pár sekund v koupelně před zrcadlem. A vaše pleť bude perfektní.

Přirozeně obsahuje ochranu proti slunci. Minerální make-up obsahuje většinou zhruba SPF 5 sluneční ochranu a to nanesený jenom v lehké vrstvě. Pokud budete dál vrstvit, tak SPF stupeň ochrany ještě zvýšíte.

Nedráždí pleť. Minerální make-up je vhodný i pro alergickou nebo ekzematickou pokožku. Nedráždí, není na pleti cítit, přitom ale stále kryje nedokonalosti a vypadá vždy přirozeně.

Kryje nedokonalosti. Velkou výhodou minerálního make-upu je to, že si můžete sami regulovat, kolik ho na pleť nanesete. Chcete jenom lehké krytí? Bude vám stačit jedna jemná vrstva. Potřebujete pleť naprosto bez chybičky? Make-up vrstvěte. A klidně jen bodově na jednotlivé nedokonalosti. Minerální make-up přilne k pleti, snadno se rozmazává do ztracena a vytváří dojem naprosto dokonalé pleti jedním tahem štětce.

Má skvělou výdrž na pleti. Hlavně v létě. Pokud make-up nanesete na čistou, hydratovanou a suchou pokožku, tak přilne k pleti v jemné vrstvě, která vám vydrží ve skvělém stavu celý den. Přežije stres v práci, odpolední nakupování i večerní posezení nad skleničkou vína.