Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

28 důvodů, proč si koupit přírodní dekorativku

4,0 5
5

Přejít na sekci článku:

Kupte si přírodní rtěnku, protože...

Kupte si přírodní rtěnku, protože... zdroj: shutterstock.com

Hydratuje a pečuje o rty. Ať už ricinový nebo kokosový olej, bambucké nebo kakaové máslo. Nebo jakýkoliv další z rostlinných olejů. Přírodní rtěnky obsahují krémový výživný základ, který dá vašim rtům něco víc než jen pouze barvu.

Chrání rty před nepříznivými okolními vlivy. Oleje, másla a vosky navíc vytváří na jemné pokožce rtů ochranný film, který se vám bude hodit v zimě, při větru a sněhu, dešti i při podzimních plískanicích.

Je vhodná i pro suché a popraskané rty. Díky výživným látkám jsou přírodní rtěnky vhodné i na popraskané a poškozené rty, které si dříve o dokonale nanesené rtěnce mohly jenom nechat zdát.

V přírodní kvalitě ji můžete klidně sníst. No není to skvělé? Bez parabenů, bez silikonů, bez ropy a parafínu. A samozřejmě bez olova a dalších škodlivých látek.

Dodává rtům barvu. Zase si ale nemyslete, že přírodní rtěnky jsou jenom nějaké převlečené balzámy na rty. To zase ne. Přírodní rtěnky jsou často i velmi dobře pigmentované a prvním tahem dodají barvu.