Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Cesta k přírodní kosmetice

Cesta k přírodní kosmetice Vyzkoušejte přírodní kosmetiku.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Konzistence přírodní kosmetiky

Konzistence přírodní kosmetiky zdroj: shutterstock.com

Současné konzistence přírodní kosmetiky vás můžou překvapit. V tom dobrém slova smyslu. Ono se to totiž moc často od té běžné nepřírodní kosmetiky až tak neliší. Krémy jsou lehlé a rychle se vstřebávají. Sprchové gely pění. A tělová másla dokáží být našlehaná a lehká jak peříčko. A tak se přírodní kosmetika rozmazává, aplikuje, vsakuje a používá prostě stejně jako ta kosmetika obyčejná chemická. Opravdu se není čeho bát.

Ale je pravda, že některé krémy jsou mastné. Čisté oleje se budou vždy vsakovat pomaleji a nejsou například vhodné jako podklad pod make-up. Ale je to opravdu špatně? Nepotřebuje právě to pleť vystresovaná z dnešního náročného stylu života? Alespoň občas. Jen trošku toho výživného rostlinného másla, které působí na pleť jako teplé bavlněné ponožky na studené nohy. Stejně tak bude i vaše pleť po namazání jako v bavlnce.

A tak jsou konzistence přírodních krémů možná trošku jiné, ale určitě ne nepříjemné. Dodávají pocit péče. Zvyknete si na ně rychle a vaše pleť také. Navíc si můžete být jisté, že v konzistenci najdete jenom účinné přírodní složky bez zbytečných přísad, jako je například vazelína, která pleti nepřináší nic, ale stejně často slouží jako základ krému.

Související produkt
Regenerační obličejový olej bio argan revital 20 ml
Saloos / 226 Kč
Pleťový olej Argan Revital dodává zralé suché pokožce potřebné vitaminy a živiny. Kombinuje výživný jojobový olej s arganovým a šípkovým olejem. Zralé pokožce se tak dostává bohaté výživy.
Detail produktu