Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Po létě svou pleť rozmazlete

Po létě svou pleť rozmazlete Pleť potřebuje po létě pořádnou dávku regenerace.
Hana Bartušková
4,4 5
5

Přejít na sekci článku:

Nestačí jen nalakovat!

Péče o ruce zdroj: shutterstock.com

Nezapomínejte ani na své ruce a nehty. Hlavně pokožka na rukách bývá během léta hodně namáhaná, ať už na pláži pískem a slanou vodou, tak i právě proto, že zatoužíme po veselém letním lakování častěji než obvykle. Dopřejte proto svým rukám restart. Pořiďte si výživný krém na ruce a ruce si opravdu pečlivě mažte několikrát denně, nejlépe po každém mytí rukou. Do své výbavy zařaďte jak lehký a rychle se vsakující krém na ruce pro každodenní časté používání, stejně tak i hutný a mastný krém, který budete používat jako extra péči. Pro dokonalou regeneraci můžete vyzkoušet spát v rukavicích. Naneste večer mastný a hutný krém, nasaďte si rukavice a ráno budou vaše ruce jako nové.

Do kabelky si přidejte třeba malé bambucké máslo, které vám poslouží kdykoliv během dne jako péče o suchou nehtovou kůžičku. Naším tipem je balzám na nehty od Saloos, který navíc obsahuje i dýňový olej, který dodává nehtům zinek, a přispívá tak k jejich kráse a pevnosti. Tento malý balzámek si můžete přibalit opravdu do každé kabelky, je malý a skladný a vhodný pro použití kdykoliv během dne. Vaše ruce budou díky pravidelné přírodní péči dokonale jemné a vyživené, stačí pak už jenom dát nehtům tvar a přidat podzimní barvu laku na nehty.

Související produkt
Balzám bio karité Na nehty 19 ml
Saloos / 100 Kč
Malé balení balzámu je vhodné do každé kabelky a můžete ho tak použít kdykoliv během dne. Pravidelné používání posiluje nehty, předchází vzniku záděrek a hydratuje nehtovou kůžičku.
Detail produktu