Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4+1 faktů o dilo oleji

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

(2) Dilo je tajemstvím věčného mládí

(2) Dilo to tajemstvím věčného mládí zdroj: shutterstock.com

Kate Somerville, kosmetická guru, jednou vyrazila na dovolenou na tichomořské ostrovy Fiji. Kromě toho, že si na malém ostrůvku Wakaya užívala slunce, moře a klid, tak si i všimla, že tamní obyvatelé mají velmi pěknou pokožku. A to i přes to, že pracují celé dny na slunci a péči o pleť nevěnují příliš pozornosti. Zaznamenala hlavně mladistvý vzhled pokožky, rozjasněný tón a téměř absenci hlubších vrásek nebo dalšího poškození pokožky. Tajemstvím bylo pravidelné užívání dilo oleje.

Olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, hlavně omega-3, omega-6 a omega-9. Ty vyživují a vyhlazují pokožku, pomáhají vyrovnávat vrásky a jemné linie na pleti. Dilo olej tak vypíná pleť, navrací jí mladistvý vzhled a pomáhá ho udržovat. Je to královský olej v boji proti stárnutí pleti, dokonce jeho použití bylo v dávných dobách vyhrazeno pouze příslušníkům královského rodu na Fiji.

Jedinečné vlastnosti dilo oleje Kate Somerville uchvátily, takže ho zařadila do své vlastní značky pečující kosmetiky. Tu bohužel na českém trhu neseženete, ale čistý dilo olej najdete i u jiné značky z Tichomoří. Pure Fiji nabízí nejen čistý olej v podobě pleťového séra, ale dilo olej najdete i jako součást vlasové a tělové péče. Díky tomu můžete vyzkoušet jeho zázračné účinky na vlastní kůži i vlasy.