Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4+1 faktů o dilo oleji

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

(4) Ach ta regenerace

(4) Ach ta regenerace zdroj: shutterstock.com

Oslabená schopnost přirozené regenerace je jedním ze znaků stárnoucí pleti. Pokožka se obnovuje stále pomaleji, zranění a jizvy se hojí delší dobu a navíc zanechávají pigmentové skvrny. To vše dokáže vyřešit dilo olej. Má výrazné regenerační účinky, domorodé kmeny v Pacifiku ho používají už celá staletí pro jeho hojící účinky na jizvy a různá zranění pokožky. Tradičně byl používán pro léčbu ran, jizev, spálenin nebo suché pokožky. Olej je výživný a pomáhá nejen obnovit regeneraci, ale také podporuje hojení jizev a rozjasňuje celkový barevný tón pleti.

Dilo olej má značné antibakteriální, antimikrobiální a antioxidační schopnosti. Z vnějšku posiluje pokožku a brání ji před vnějšími vlivy. Ochraňuje ji před volnými radikály, bakteriemi a mikroby, zatímco podporuje její přirozené regenerační schopnosti. To z dilo oleje dělá opravdu unikátní olej pro péči o všechny typy pleti. Chrání před vznikem podráždění, začervenání, stejně tak i před slunečním svitem, obsahuje totiž přirozeně SPF ochranu. Tak umožňuje volný průběh regeneračních procesů v pokožce, bez nutnosti bránit se vnějším vlivům.