Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4+1 faktů o dilo oleji

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

(3) Nejlepší exotický olej hned po kokosovém

(3) Nejlepší exotický olej hned po kokosovém zdroj: shutterstock.com

Kokosový olej získal v posledních letech hodně pozornosti. Je superpotravinou a skvěle dokáže pečovat o vlasy i pokožku a jeho vůně z něj dělá to nejlepší pro chvíle relaxace. Dilo olej je úplně stejně skvělý. Můžete ho použít nejen jako pleťový olej, ale také pro péči o pokožku celého těla a také jako vlasový olej.

Dilo olej podporuje přirozené obnovující procesy v pokožce. Suché pleti dodává výživu, zatímco podrážděnou červenou pokožku zklidňuje a posiluje. Na rozdíl od kokosového oleje, který je pověstný svou schopností ucpávat póry a způsobovat akné, je dilo olej vhodný i pro péči o aknózní pokožku. Uklidňuje ji, aktivně působí proti vzniku nových pupínků a navíc podporuje hojení poškozené pokožky.

Dilo olej navíc pečuje i o vlasy. Vmasírovaný do pokožky hlavy bojuje proti nadměrnému vypadávání vlasů, posiluje vlasové kořínky a dodává vlasům lesk. Při péči o pleť dilo olej využijete nejlépe jako pečující sérum s výraznými protistárnoucími efekty. Pleť je po použití hydratovaná, ráno bude regenerovaná, odpočatá, vyspaná do růžova a zářící zdravím.